Poprzedni artykuł: Ziołowe paznokcie podbijają Instagram. Efekt jest delikatny i bardzo k... Następny artykuł: Ta kobieta pozwoliła pomalować się profesjonalnej makijażystce. Efekt?...

Strobing, contouring - to już było. Teraz internet podbija... Trumping! Zobaczcie to wideo!

Twarz prezydenta Stanów Zjednoczonych inspiruje i to pod wieloma względami :) Jesteście gotowe na #trumping? Sprawdźcie, o co chodzi!

Donald Trump słynie nie tylko ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi - jego znakiem rozpoznawczym jest też jedyny w swoim rodzaju koloryt cery. Prezydent ma ewidentną słabość do widocznej opalenizny - patrząc na jego twarz, podejrzewamy, że musi mieć sporą kolekcję samoopalaczy w łazience :) Pomarańczowe oblicze Donalda działa na wyobraźnię internautów - naszą uwagę zwrócił specyficzny trend określany jako #trumping.

Jeszcze w ubiegłym roku amerykańska aktorka Tess Paras nakręciła makijażowy tutorial, na którym pokazuje, jak krok po kroku upodobnić się do Donalda Trumpa. Po co? Tego nie jesteśmy pewne, ale efekt jest... zaskakująco udany. Video zyskało niedawno "drugie życie" i stało się viralem - najwyraźniej zaskakująco dużo osób chce się dowiedzieć, jak wykonać makijaż "na Trumpa". No właśnie, jak?

Według Tess, potrzebujemy:

  • korektora, który jest "10 razy jaśniejszy od naszego koloru skóry"
  • bronzera w pomarańczowym odcieniu
  • parę okularów pływackich
  • paczkę Cheetos

Całego procesu wykonywania tego makijażu nie będziemy opisywać - to trzeba po prostu zobaczyć :)

Nagranie pokazujące #trumping podbiło serca internautów - filmik ma ponad 1,8 miliona wyświetleń i pojawiają się pod nim setki komentarzy. Nas z kolei zachwycił efekt, jaki udało się uzyskać Tess - nie da się ukryć, że podobieństwo jest uderzające.

Jak wam się podoba ten tutorial? Podążycie za trendem i wypróbujecie trumping? ;)

Zobacz też: Melania Trump ma sobowtóra? I to w czeskiej telewizji - internauci są zachwyceni!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 14:29

Nasze propozycje