Poprzedni artykuł: Atrament do ust Sephora Rouge Infusion Następny artykuł: Konturowanie twarzy - wizażystka zdradza swoje triki!

Estee Lauder Sumptuous Infinite - rzęsy osiągają nową długość!

Marzysz o pięknie podkreślonych oczach i seksownym, uwodzicielskim spojrzeniu? Gęstwina przeczących prawu grawitacji włókien tej luksusowej i niezwykle skutecznej mascary wydłuży Twoje rzęsy do niebotycznych rozmiarów.
Estee Lauder Sumptuous Infinite

Niezwykle skuteczną formułę wspomaga pierwsza profilowana szczoteczka do rzęs w dorobku Estée Lauder. Obejmuje ona 12 rzędów włosków rozczesujących brwi, w tym 11 krótkich, szeroko rozstawionych rzędów błyskawicznie pogrubiających rzęsy i rozprowadzających tusz z optymalną skutecznością oraz jeden rząd szczególnego rodzaju, zwany Extended Comb (rozszerzony grzebyk). Grzebyk ten jest dłuższy od pozostałych jedenastu rzędów i stanowi ostatni etap rozczesywania i stylizowania rzęs, które zostają w ten sposób równomiernie rozdzielone. Podkręcone, „rozstrzelone”, idealnie wymodelowane rzęsy uwodzą niesamowitą długością, zmysłowością i zalotnością.

Występujący w dwóch nasyconych odcieniach (brąz i czerń) tusz do rzęs Sumptuous Infinite Daring Length + Volume Mascara jest niezwykle trwały, odporny na wilgoć i pot, nie zbryla się, nie rozmazuje ani nie kruszy. Został przetestowany okulistycznie i może być stosowany przez kobiety noszące szkła kontaktowe. Najlepszy rezultat uzyskasz wypróbowując w pierwszej kolejności tusz na jednym oku. Nałóż mascarę bezpośrednio na rzęsy i uzupełniaj makijaż o kolejne warstwy aż do uzyskania pożądanego efektu. Zakończ stylizację rozczesując rzęsy rozszerzonym grzebykiem. Uzyskawszy zadowalający efekt, powtórz makijaż na drugim oku.

 Estee Lauder Sumptuous Infinite cena - 134zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:27

Zobacz także

Nasze propozycje