Poprzedni artykuł: Lakiery hybrydowe Eveline kupicie w Rossmannie już za 14 zł Następny artykuł: Jak samodzielnie zdjąć przedłużane rzęsy?

Tusz do rzęs Bourjois w megapromocji w Rossmannie

Makijaż, , tagi: tusz do rzęs, Bourjois
Maskara Twist Up The Volume pozwala osiągnąć efekt maksymalnego pogrubienia, ale także widocznego wydłużenia. Teraz ten super pogrubiający tusz do rzęs Bourjois kupimy taniej niż zwykle.

Marka Bourjois słynie ze swoich doskonałych tuszów do rzęs. Jeden z tych najbardziej kultowych jest teraz na promocji w Rossmannie. Zwykle jego cena sięga 60 zł, ale teraz możemy kupić go o jedną trzecią taniej, za niecałe 40 zł. Dlaczego jeszcze warto go kupić?

Zobacz także: To już pewne! Rossmann odwołuje swoją wielką promocję na kosmetyki do makijażu

Promocja w Rossmannie - pogrubiający tusz do rzęs

Maskara Bourjois, Twist Up The Volume, Ultra Black ma jedyną w swoim rodzaju szczoteczkę. Za pomocą mechanizmu wbudowanego w opakowanie możemy wydłużać szczoteczkę, bądź ją skracać. Wydłużona wersja pozwala dotrzeć do każdej rzęsy i dokładnie pokryć ją tuszem, zapewniając idealne rozdzielenie. Druga pozycja szczoteczki to maksymalne pogrubienie - szczoteczka zagęszczonymi włoskami oblepia rzęsy tuszem tak, że stają się jeszcze bardziej widoczne. 

Źródło: materiały prasowe

Sama formuła tuszu jest trwała i mocno czarna. Maskara w ciągu dnia nie osypuje się i nie odbija na powiece, a podkręcenie, wydłużenie i objętość wcale nie maleje. Rzęsy są wyraźne, widoczne, ale bez grudek i sklejenia.  

Wizażanki bardzo dobrze oceniają tusz do rzęs Bourjois. Twis up The Volume, Ultra Black uzyskał w naszym KWC ocenę 4,5/5 i zyskał miano Kosmetyku Wszech Czasów.

Zdecydowanie najlepsza maskara, jakiej kiedykolwiek używałam - świetnie wydłuża rzęsy, głęboki kolor i silikonowa szczoteczka to jest to, rzęsy nie są sklejone, ale ładnie rozdzielone - pisze Sara0508

Świetny tusz do rzęs. Wydłuża i pogrubia rzęsy. Jest bardzo wydajny, utrzymuje się kilka godzin, trwały, nadaje efekt sztucznych rzęs. Nie zlepia, rozdziela rzęsy - recenzuje Olcia_888

Promocja na tusz Bourjois w Rossmannie obowiązuje do 31 marca, a zakupu możemy dokonać zarówno stacjonarnie, jak i online. W dodatku, promocją objęte są także inne wersje tuszu Twist Up The Volume - pogrubiająca, zwiększająca objętość na 24h, a także o formule pozbawionej parabenów. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 kwietnia 2020, 15:19

Nasze propozycje