Poprzedni artykuł: Czerwone, brokatowe usta nowym obiektem pożądania? Pat McGrath o to za... Następny artykuł: Jak rozpoznać podróbki pędzli?

Tusz do rzęs z ciastek? Czy to w ogóle możliwe? DIY

Makijaż,
,
Słodycze i kosmetyki, chyba dwie największe słabości kobiet (oczywiście pomijając buty i ubrania). Co byście powiedziały, gdyby połączyć tę dwójkę w całość i stworzyć kosmetyki ze słodyczy? Brzmi dość nieprawdopodobnie i aż nadto idealnie, prawda? Cóż, my też nieźle się zdziwiłyśmy, ale w dobie współczesnego rozwoju bardzo niewiele rzeczy jest niemożliwych i różnego rodzaju dziwactwa (nie tylko kosmetyczne) stają się jak najbardziej realne.

Katherine, vloggerka, działająca na YouTube pod nazwąxxmakeupiscoolxx, wyszła z pomysłem przepisu na własnej roboty maskarę z ciasteczek Oreo. Tak, maskarę z ciasteczek Oreo. Wizja takiego tworu jest jednocześnie niesamowicie interesująca i zupełnie bzdurna, no bo jak w końcu zrobić tusz do rzęs z ciastek?

Zobacz:  Jak się zmieniały trendy w kształcie brwi na przestrzeni lat?

Wbrew pozorom jest to nawet proste, lecz, jak się pewnie domyślacie, niestety nie do końca bezpieczne dla oczu. Katherine ten fakt jednak nie zraził i na swoim kanale postanowiła odsłonić tajemnicę przepisu na ciastkową maskarę i ukazała sposób jej wykonania.

A Wy? Co sądzicie o pomyśle młodej vloggerki? Uważacie to za bzdurę, czy raczej za mogący się sprawdzić pomysł? A może nawet zdobędziecie się na odwagę i wykorzystacie go? My osobiście chyba sobie odpuścimy. Dajcie znać co o tym myślicie!


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:13

Zobacz także

Nasze propozycje