Poprzedni artykuł: Kylie Jenner już zarabia na miesięcznej córce? Stworzyła linię kosmety... Następny artykuł: Ten utwardzacz przedłuża trwałość lakieru o tydzień, a nawet dłużej! T...

W tym tygodniu tusze L'Oreal Paris kupisz o połowę taniej. W promocji jest nawet gorąca nowość

Super-Pharm kusi cenami. Jeśli uwielbiasz tusze L'Oreal Paris, teraz kupisz je w tej drogerii w promocji -50 proc. Obniżka dotyczy także nowego hitu francuskiej marki.

Nie ukrywajmy, cena maskar L'Oreal nie jest specjalnie niska - każda z nich kosztuje zwykle nie mniej niż 60 zł. A teraz nadarza się świetna okazja do tego, aby kupić je aż o połowę taniej! To doskonałe wieści, bo w promocji znajdziemy zarówno naszych dawnych ulubieńców, jak i obecnie lansowany produkt. W zeszłym roku marka wprowadziła na nasz rynek tusz Paradise Extatic, który uchodzi za najlepszy odpowiednik drogiego Too Faced. Kosmetyk, reklamowany dopiero teraz, już zdążył zebrać świetne recenzje Wizażanek, które zachwycają się efektem mocno wydłużonych rzęs.

Promocja Super-Pharm na tusze L'Oreal Paris

Paradise Extatic to nie wszystko - tusze L'Oreal Paris to jedne z najbardziej rozpoznawalnych kosmetyków na rynku. Nic dziwnego, że w naszym KWC niektóre egzemplarze mają nawet po kilkaset recenzji. A ich cena w promocji Super-Pharm to jedyne 30 zł :). Uwaga - tak duża zniżka obowiązuje wyłącznie w dniach 22-28 luty

Nie wiesz, który wybrać? My postanowiłyśmy wskazać pięć niekwestionowanych perełek, które w naszym KWC mają najlepsze oceny, a przy okazji również najwięcej recenzji. Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie polecane maskary z promocji Super-Pharm.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:01

Zobacz także

Nasze propozycje