Poprzedni artykuł: Nie wierzymy, że można zrobić taki manicure! Grozi... spaleniem paznok... Następny artykuł: Zwykły manicure odporny jak hybrydowy? Wystarczy, że użyjesz tego prod...

To najlepsze wydłużające tusze do rzęs w 2017 roku! Nie będziesz potrzebowała sztucznych rzęs...

Myślicie o doklejeniu sztucznych rzęs? Najpierw zobaczcie najlepsze wydłużające tusze do rzęs w 2017 roku i... biegnijcie je kupić! Jeszcze zdążycie przed sylwestrową imprezą!

Te wydłużające tusze do rzęs były absolutnymi przebojami w 2017 roku! Maja szansę przebić doklejanie sztucznych rzęs! Oczywiście zabieg przedłużania rzęs jestteż wygodny. Kobiety decydują się na doklejanie sztucznych włosków, aby ich oczy były podkreślone gęstymi, grubymi i idealnie podkręconymi rzęsami, przez co oczy jeszcze bardziej przykuwają uwagę, a na dodatek nie trzeba pamiętać o codziennym tuszowaniu rzęs. Często też tusze nie spełniają oczekiwań użytkowniczek. Jednak 2017 rok przyniósł nam nowości wśród tuszów do rzęs, które dają spektakularne efekty! 

Polecamy:  Boisz się makijażu permanentnego brwi? Ten kosmetyk daje taki sam efekt jak zabieg i nic nie boli!

Tusz dający efekt sztucznych rzęs

Jeżeli szukacie kosmetyku, który nada waszym rzęsom głębokiego koloru, skutecznie je rozdzieli, pogrubi, zagęści i podkreśli tak, że te będą wyglądały jak sztuczne, a na dodatek nie będzie się osypywał, to powinnyście zajrzeć do naszej galerii. Prezentujemy tam tusze do rzęs, które na rynek trafiły w 2017 i na pewno na długo zostaną w naszych kosmetyczkach. Ich cena, kiedy uda nam się je zakupić w promocji, może się zaczynać nawet od kilkunastu złotych. 

Wypróbujcie je koniecznie jeszcze przed sylwestrową zabawą?;)

Polecamy:  Chcesz uniknąć efektu maski? wiemy co robić, aby twarz była idealnie gładka

Źródło zdjęcia głównego:  Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 06:08

Zobacz także

Nasze propozycje