Poprzedni artykuł: Rodziła w pełnym makijażu. Wszystko po to... by zareklamować swoją mar... Następny artykuł: Puder sypki - czy aby na pewno wiesz, jak go używać?

To najlepsze drogeryjne tusze do rzęs. Na nie będziemy polować w promocji Rossmanna

Promocja w Rossmannie ruszyła! Sprawdźcie, w jakie tusze warto zainwestować. Cena najlepiej ocenianych w KWC zaczyna się już od 5 zł!

Promocja w Rossmannie, w której kosmetyki do makijażu są tańsze odpowiednio o 55 rusza już jutro i będzie obowiązywała do 19 października. Ze zniżki mogą skorzystać konsumentki należące do Klubu Rossmann. Promocją zostały objęte kosmetyki do makijażu, dlatego dzisiaj przyjrzałyśmy się, których tuszów do rzęs warto zrobić zapas, ewentualnie które warto przetestować.

Wśród nich znalazła się kultowa maskara od Wibo, jak również nowość L'Oreal Paris Unlimited. Skutecznie rozdzielają, wydłużają i podkręcają rzęsy sprawiając, że wyglądają one jak sztuczne. 

Wcześniej prezentowałyśmy wam także podkłady, które warto kupić na promocji w Rossmannie. Planujecie już zakupy? Jeżeli zastanawiacie się, jakie jeszcze kosmetyki z drogerii warto kupić w tej promocji, to zachęcamy was też do zobaczenia naszego magazynu z okazji 18-lecia Wizaz.pl, w którym zaprezentowałyśmy wam hity, nie tylko makijażowe, ostatnich lat. 

Źródło zdjęcia głównego:  iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 23:18

Zobacz także

Nasze propozycje