Poprzedni artykuł: Nowa pomadka w płynie od Yves Saint Laurent Beauté: jeszcze więcej mat... Następny artykuł: Ta matowa pomadka to 'tytan trwałości', a niedługo będzie dostępna w P...

Te tusze gwarantują efekt sztucznych rzęs już za pierwszym pociągnięciem!

Dzięki tym tuszom zapomnisz o przedłużaniu rzęs, doczepianiu kępek lub całych pasków. Wybrałam i wypróbowałam sześć maskar, które zagwarantują Ci zalotne spojrzenie!

Tusze do rzęs do jeden z tych kosmetyków, których w mojej kosmetyczce jest najwięcej (nie licząc oczywiście paletek cieni). Najbardziej lubię te, które przedłużają moje rzęsy oraz pokrywają je solidną warstwą głębokiej czerni, ponieważ włoski mam z natury jasne na końcach.

Zobacz także: Teraz już nie tylko wydłużamy i zagęszczamy rzęsy. Zobaczcie te… karbowane!

Miesiące poszukiwań (a może i nawet lata) sprawiły, że znalazłam takie, które robią to bezbłędnie. Przy okazji sprawiają, że koleżanki nie mogą się nadziwić, że efekt ekstremalnie wydłużonych i podkręconych rzęs to zasługa wyłącznie (nie)zwykłej maskary :).

Tusze, które dają efekt sztucznych rzęs

W zestawieniu znajdują się tusze, które mają zarówno tradycyjne szczoteczki, jak i te silikonowe. Niektóre są delikatnie wygięte, inne proste, ale w zestawieniu znalazła się również taka, która jest przekręcana, dzięki czemu efekt można stopniować.

Każdą z nich lubię, ponieważ zapewniają mi to, co lubię najbardziej, czyli porządne rozdzielenie. Dlaczego jest to dla mnie aż tak ważne? Bo wtedy mam po prostu optycznie więcej rzęs. I mimo że sklejone włoski jak z pokazu Diora mają się przenieść z wybiegu na ulice, ja jestem zwolenniczką zdecydowanie bardziej naturalnego efektu ;). 

Zobacz także: 'Rzęsy były tak długie, że musiałam je przycinać' - która odżywka daje aż takie efekty?

Efekty stosowania tych sprawdzonych maskar przedstawiłam w galerii - zobacz zdjęcia i oceń, który tusz najładniej wydłuża i podkręca.

Zdradzimy wam, że wśród sześciu wybranych znajduje się także przyszły zwycięzca nagrody Kosmetyk Wszech Czasów 2018... Zgadniecie, który to? :) Wyniki konkursu poznamy już 28 marca!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:41

Zobacz także

Nasze propozycje