Poprzedni artykuł: Gąbeczka do makijażu Evie Blender wygląda kosmicznie! A jak działa? Następny artykuł: Photoshop w... sztyfcie? Internautki oszalały na punkcie Blur Stick!

Większe usta bez użycia wypełniaczy? Marilyn Monroe miała na to sposób...

Makijaż, , tagi: sztuczki makijażowe
Dziś gwiazdy mają do dyspozycji mezoterapię, botoks, kwas hialuronowy - jednym słowem całą medycynę estetyczną. Dzieki niej można w jeden dzień zamienić się w piękną kobietę. Kilakadziesiąt lat temu aktorki też stosowały urodowe sztuczki - prostsze i czasem o wiele bardziej skuteczne:)

Gwiazdy Złotej Ery Hollywood miały swoje triki, które pozwalały im uchodzić za ikony piękna. Elizabeth Taylor, Grace Kelly czy też Sophia Loren - właśnie one wyznaczały ówczesnym kobietom trendy, za którymi powinny podążać. Brwi, które wyglądały jak odrysowane od szklanki to tylko jeden z tych najpopularniejszych.

Myślisz, że to Kim Kardashian wylansowała konturowanie twarzy? Błąd. Fanką tej metody cieniowania była właśnie Grace Kelly. Nawet wyjeżdżanie kredką poza kontur ust to trend, który narodził się właśnie w Złotej Erze Hollywood. Viviene Leigh wiedziała, co zrobić, aby jej uśmiech wydawał się symetryczny, a usta pełniejsze. 

Zobacz także:To one dyktują urodowe trendy. Musisz znać te nazwiska!

Te kobiety stały się ikonami stylu, a także wzorami do naśladowania. Rozkochiwały w sobie mężczyzn i wszyscy czekali na filmy z nimi. Nic dziwnego, że kobiety pragnęły wyglądać tak, jak one. Chciały poznać sztuczki, dzięki którym ich uroda jest nieskazitelna.

Sekrety gwiazd Złotej Ery Hollywood znajdziecie w naszej galerii. Wiele z nich to dla nas spore odkrycie. A zwłaszcza trik, który proponuje Marlena Dietrich.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 07:00

Zobacz także

Nasze propozycje