Poprzedni artykuł: Znacie koreański trend halfnails? Pięknie wydłuża i wysmukla paznokcie... Następny artykuł: Naprawdę "ostra" gąbeczka do makijażu - czy przebije BeautyBlender?

Wyciąga kosmetyki ze śmieci, a później ich używa. Vlogerka szokuje swoim zachowaniem...

Makijaż, , tagi: urban decay
Widziałyśmy już naprawdę wiele różnych i dziwnych przyzwyczajeń. I kiedy myślałyśmy, że już nic nas nie zaskoczy, trafiłyśmy na kanał vlogerki Shelbizzle…

Nakładanie na twarz 100 warstw każdego elementu makijażu, to jeszcze nic przy tym, co robi ta dziewczyna. Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, jak bez obaw o własne zdrowie może ona używać kosmetyków wyciągniętych prosto z… kosza! Zamiast wydawać dziesiątki, a czasami nawet setki dolarów na kosmetyki, Shelbizzle woli oszczędzać pieniądze. W tym celu buszuje po śmietnikach drogerii i perfumerii, a z nich wyciąga niekiedy prawdziwe skarby.

Wśród nich znalazła się między innymi paleta Urban Decay Full Spectrum Palletes, która normalnie kosztuje 349 zł! Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że zarazków, które znajdują się na tych kosmetykach, nie da się tak łatwo pozbyć...

Według vlogerki najprościej jest wyczyścić cienie do powiek. Ale na wideo, które przygotowała możemy zauważyć, że nie ma problemu z używaniem również pędzli. W tym wypadku są to akcesoria marki Real Techniques. Tylko zobaczcie, jak Shelbizze zamienia zniszczone kosmetyki do normalnego stanu używalności.

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/Shelbizleee

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 22:04

Zobacz także

Nasze propozycje