Poprzedni artykuł: Co kupić podczas promocji na kolorówkę w Rossmannie? Pytamy najlepszyc... Następny artykuł: Francuska blogerka pokazała, jak zrobić makijaż, który wzbudzi zazdroś...

WIBO Blogger’s Day już za nami! Na evencie nie zabrakło topowych gwiazd

Makijaż, , tagi: WIBO
29 marca br. w PATIO hotelu H15 przy ul. Poznańskiej w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji premiery najnowszych kolekcji WIBO, WIBOMOOD oraz MYCHOICE. W evencie, oprócz topowych blogerów beauty, wzięły udział również media oraz goście specjalni: ambasadorka Marina Szczęsna-Łuczenko, Karolina Pisarek, Joanna Opozda oraz Honorata Skarbek.

Meeting miał charakter lunchu prasowego, które poprowadziła dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Po powitaniu gości nastąpiło krótkie przedstawienie marki, planów oraz strategii. W dalszej części spotkania głos oddano ZMALOWANEJ – Marcie Parciak oraz VIVIE A VIVIE – Karolinie Wójcik, które wraz z WIBO pracowały nad projektem swoich autorskich paletek MY CHOICE. Opowiedziały o współpracy z WIBO, o tym jak do niej doszło i co skłoniło je do podjęcia tego wyzwania. Przedstawiły cechy łączące je z marką, opowiedziały również o swoich paletkach, a możliwości i zalety tego wyjątkowego produktu pokazały prezentując makijaż na modelkach.

Scenografia i temat piątkowego spotkania nawiązywały również do premiery kolekcji WIBOMOOD. Oprócz Mariny Łuczenko-Szczęsnej, swoją obecnością zaszczyciły gwiazdy biorące udział w promocji kolekcji: modelka Karolina Pisarek, aktorka Joanna Opozda oraz piosenkarka Honorata Skarbek. Podczas spotkania gwiazdy udzielały wywiadów stacjom telewizyjnym, natomiast sam Olivier Janiak prowadził swój program „Co za tydzień” prosto z eventu. 

materiał powstał we współpracy z marką WIBO

zdjęcia: mat. prasowe


Zobacz także

Nasze propozycje