Poprzedni artykuł: Ruch #NoMakeUp – chwilowy trend czy rewolucja w świecie show biznesu? Następny artykuł: Niespotykane kolory szminek

Walczycie z trądzikiem? Vlogerki i makijażyści pokazują, jak go ukryć

Większość z nas, o ile nadal z nim nie walczy, zmagała się z trądzikiem jako nastolatka. Wśród dojrzałych kobiet występuje on w postaci trądziku różowatego bądź krostek pojawiających się w okolicach miesiączki. Jakby tego było mało, jest jedną z trudniejszych do wyleczenia przypadłości. Nic więc dziwnego, że zanim na dobre uporamy się z trądzikiem, chcemy wiedzieć wszystko o tym, jak go zakamuflować.

Za pomocą korektora czy ciężkiego podkładu? Posłużyć się gąbką czy pędzlem? A może poprzestać na swoich palcach? Nakładanie makijażu, który ma nie tylko podkreślić nasze atuty, ale i ukryć niedoskonałości, bywa prawdziwym wyzwaniem. Każda z nas chciałaby, aby efekt był zadowalający, ale jednocześnie jak najbardziej naturalny. Co więcej, bardzo często staramy się ukryć także blizny potrądzikowe, które mimo usilnych starań i tak zwykle wyróżniają się pod warstwą nawet ciężkiego make-upu.

Spokojnie, wszystko jest możliwe. Jak pokazują poniższe tutoriale vlogerek i makijażystów, za pomocą odpowiednich kosmetyków można zdziałać prawdziwe cuda i ukryć wszystko, co jest do ukrycia. Poznajcie wskazówki gwiazd vlogosfery i profesjonalnych makijażystów i raz na zawsze pożegnajcie się z niedoskonałościami niwelującymi wasz wysiłek włożony w przygotowanie makijażu.

Makijażystka Lisa Eldridge zaleca kosmetyki do stosowania punktowego oraz taki makijaż, który pozwoli uzyskać maksymalnie naturalny efekt.

Youtuberka Raye Boyce udowadnia, że efekt nieskazitelnej cery można osiągnąć za pomocą niedrogich produktów.

Profesjonalna makijażystka Heidi Hamoud stawia na podkład i zielony korektor!

Lee z kanału MamiChula8153 przekonuje, że bez dobrego pędzla się nie obejdzie.

Angielski makijażysta Wayne Goss preferuje z kolei gąbkę do makijażu...

Fot. Youtube.com/heidihamoud

Sprawdź także:  Naturalne maseczki na trądzik

Polecane w KWC kremy do cery trądzikowej

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:52

Zobacz także

Nasze propozycje