Poprzedni artykuł: Dlaczego przy malowaniu rzęs otwieramy usta? Jest na to wyjaśnienie Następny artykuł: Ma genialne krycie i... niską cenę. Wiemy, gdzie kupić ulubiony korekt...

Marzysz o pracy w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym? Ta szkoła ci to umożliwi!

Makijaż, , tagi: makijaż, wizażysta, TEB Edukacja, wizaż
Lubisz malować siebie i innych? A może by tak zacząć czerpać z tego korzyści finansowe? Zamień swoją pasję w zawód – pomogą ci w tym dwa semestry nauki w szkole TEB Edukacja!

To, że marzy ci się praca wizażysty i od czasu do czasu publikujesz w mediach społecznościowych swoje dokonania makijażowe, może nie wystarczyć. Jeżeli chcesz być jak Huda Kattan, Jeffree Star czy makijażysta Kim Kardashian, Mario Dedivanovi, musisz zdobyć wiedzę i umiejętności z tego zakresu. Dzięki roku nauki na kierunku Wizaż i Stylizacja w szkole policealnej TEB Edukacja otrzymasz certyfikat potwierdzający posiadane przez ciebie kwalifikacje, który utoruje ci drogę do kariery.

Czego nauczysz się w TEB Edukacja?

Na kierunku Wizaż i Stylizacja dowiesz się, jak przeprowadzić analizę typu urody i ocenić rodzaj cery w celu wykonania odpowiedniego makijażu. Dodatkowo, zdobędziesz wiedzę z zakresu modelowania twarzy - tego, jak podkreślać makijażem atuty i ukrywać to, co uważamy za mniej atrakcyjne. Nauczysz się, czym różnią się od siebie oraz jak wykonywać makijaż dzienny, wieczorowy i stylizowany.

Wizaż i Stylizacja to także coś dla osób zainteresowanych fryzjerstwem i modą - w trakcie nauki poznasz tajniki związane z dopasowywaniem fryzur i koloru włosów do twarzy i typu urody. Nauczysz się poruszać w modowych trendach i dobierać części garderoby do sylwetki. 

Kurs obejmuje przedmioty, na których oprócz wiedzy teoretycznej, duży nacisk kładzie się również na praktykę. Należą do nich zajęcia, takie jak podstawy kosmetyki, ale także psychologia zawodu z komunikacją interpersonalną czy kreowanie wizerunku (np. klienta). 

Dzięki niezbędnym certyfikatom i referencjom zawodowym, które gwarantuje szkoła, będziesz mogła założyć własną działalność lub szukać zatrudnienia w wymarzonym gabinecie kosmetycznym, salonie urody czy ośrodku SPA. Jej absolwenci zdobywają kwalifikacje pozwalające także na pracę przy sesjach zdjęciowych, na pokazach mody, podczas produkcji reklam, czy nawet w teatrze i telewizji.

Okres kształcenia wynosi 12 miesięcy, a zajęcia odbywają się w weekendy. Jeżeli jesteś zainteresowana, nie trać ani chwili dłużej i wykorzystaj kod rabatowy, o który się dla ciebie postaraliśmy - na hasło „wizaż.pl” otrzymasz 100 zł zniżki na naukę na kierunku Stylizacja paznokci z certyfikatem SEMILAC do wykorzystania w TEB Edukacja.

materiał powstał z udziałem TEB Edukacja

zdjęcia: iStock

Zobacz także

Nasze propozycje