Poprzedni artykuł: Nowy tusz Maybelline Big Eyes - z podwójną szczoteczką Następny artykuł: Misslyn na jesień 2013 - Beauty, Sex & Rock 'N' Roll

Kredka Smashbox Always Sharp - zapomnij o temperowaniu kredki!

Makijaż, , tagi: Smashbox
Uformuj kształt kredki i zapomnij o temperówce na zawsze dzięki kredce do oczu Always Sharp Smashbox!
Smashbox Always Sharp

Wodoodporna kredka do oczu, która gładko się nakłada i samodzielnie się ostrzy za każdym razem, kiedy odkręcasz nasadkę! Zapomnij o temperówce na dobre – ta kredka stanie się przedmiotem kultowym!

Kredka do oczu Smashbox jest doskonała do rysowania precyzyjnych linii oraz trwałego wykończenia makijażu. Nigdy nie zdarzy się już, że końcówka twojej kredki będzie tępa, jeśli będziesz używać tego rewolucyjnego zawsze naostrzonego ołówka, który doskonale nadaje się do szybkiej korekty makijażu. Nie mówiąc już o tym, iż kredka jest całkowicie bezpieczna w użyciu na wewnętrznej krawędzi powieki w celu nadania oku dramatycznego i intensywnego efektu zarówno na wybiegach, jak i poza nimi.

NOWE kolory: Raven (czarny), Sumatra (brązowy), Storm (przydymiony szary), Penny Lane (brązowy z połyskiem), French Navy (granatowy), Cabana (zielony), Violetta (śliwkowy), Bare (cielisty beż)

Smashbox kredka Always Sharp cena: 85 zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:15

Nasze propozycje