Poprzedni artykuł: O tym kolorze będzie głośno! Odcień 'Grape Soda' to najnowszy hit maki... Następny artykuł: Zaskakująco tanie lakiery hybrydowe wchodzą na stałe do oferty sklepów...

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę makijażową. Ta pomadka nie wygląda zbyt korzystnie

Makijaż, , tagi: Anna Lewandowska
Z daleka makijaż Anny Lewandowskiej wydaje się perfekcyjny. Ale kiedy przyjrzymy się mu bliżej... nie jest już idealnie. Usta pozostawiają wiele do życzenia.

Anna Lewandowska nie jest stałą bywalczynią imprez branżowych. Na co dzień mieszka z rodziną w Niemczech, więc omija ją wiele wystawnych eventów polskiego show-biznesu. Tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek i pojawiła się na pokazie mody marki Zaquad. O ile sukienka była wręcz zjawiskowa, o tyle makijaż sprawił, że wyglądała na bardzo zmęczoną.

Anna Lewandowska w nieudanym makijażu

Trenerka pojawiła się na pokazie marki Zaquad w przepięknej sukience mini z rozkloszowanym dołem i cekinowymi gwiazdkami. Kreacja świetnie podkreśliła jej szczupłą figurę, więc przy okazji Anna Lewandowska ucięła liczne podejrzenia o to, że spodziewa się drugiego dziecka. Całość uzupełniła dużą kopertówką oraz czerwonymi sandałkami. Niestety uwagę od tej cudownej stylizacji odwracał makijaż...

Grafik Anny Lewandowskiej z pewnością jest wypełniony licznymi obowiązkami zawodowymi, a do tego dochodzi jeszcze opieka nad małą Klarą. Zmęczenie z pewnością wielokrotnie daje się jej we znaki, a makijaż niestety to podkreślił. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się bardzo spójne. Cera wygląda na idealnie gładką i rozświetloną. Jednak kiedy przyjrzymy się poszczególnym elementom bliżej, można bez problemu zauważyć znaczące błędy.

Pierwsze na co zwróciłyśmy uwagę, to pomadka. Nude wpadający w róż ginie z daleka na twarzy gwiazdy, przez co wygląda tak, jakby nie miała ust. Matowe szminki są również dość niebezpiecznym wyborem - jeżeli nie mamy odpowiednio wypielęgnowanych ust, może się z nimi wydarzyć to, co u Anny Lewandowskiej. Poza tym jasne kolory bywają zdradliwe, co doskonale widać na zdjęciu poniżej. Warstwa pomadki jest nierównomiernie rozłożona, a sam kontur ust niewyrysowany żadną kredką.

Wrażenie zmęczenia potęguje również makijaż oczu. Jest bardzo delikatny (i takie teraz są niezwykle modne), ale w przypadku Ani Lewandowskiej, która ma opuchniętą dolną powiekę, miedziane-złoto tylko to uwydatnia. Mimo że kolor tęczówki został pięknie wyeksponowany, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że oczy gwiazdy wydają się ospałe. Również supermodna postrzępiona grzywka odgrywa tutaj niemałą rolę... O ile na co dzień Anna Lewandowska wygląda w niej obłędnie, tym razem niestety jesteśmy na "nie".

A wam co najbardziej nie podoba się w tym makijażu?

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 17:08

Zobacz także

Nasze propozycje