Poprzedni artykuł: Kultowy puder matujący kupisz teraz za 13 zł! Blogerki urodowe go uwie... Następny artykuł: Te cienie są jak sprasowany brokat. Pigmentacja jak Anastasia Beverly...

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły szminki w płynie AVON mark. Liquid Lip!

Makijaż, , tagi: AVON, AVON mark. Liquid Lip
Poprosiliśmy wybrane Wizażanki o wypróbowanie i ocenę szminek w płynie AVON mark. Liquid Lip – w wersji błyszczącej i matowej. Sprawdź, jak wypadł test!

Błysk czy mat? Nie musisz wybierać! Marka AVON wprowadziła na rynek supertrwałe szminki w dwóch wariantach – Shine i Matte! Niezależnie od rodzaju wykończenia, pomadki mark. Liquid Lip charakteryzują się nie tylko trwałością, ale także świetną pigmentacją oraz łatwą w nakładaniu formułą.

Jak serię AVON mark. Liquid Lip oceniły Wizażanki?

Błyszcząca szminka AVON mark. Liquid Lip Shine spełniła oczekiwania aż 91% użytkowniczek. Wysokie oceny uzyskała także pomadka w wersji matowej – zadowolenie z jej stosowania zadeklarowało 8 na 10 testerek.

Aż 91% dziewczyn biorących udział w teście poleci błyszczącą szminkę AVON mark. Liquid Lip Shine innym kobietom. Większość Wizażanek, bo 81% z nich, poleci też matową pomadkę AVON mark. Liquid Lip Matte.

Większość użytkowniczek przyznało, że szminki AVON mark. Liquid Lip to jedne z najtrwalszych pomadek, jakich używały dotychczas.

Początkowo myślałam, że szminka (AVON mark. Liquid Lip Shine) będzie czymś w rodzaju zwykłego błyszczyka, ale nie! Jest mocno napigmentowana, pokrywa idealnie całe usta po jednej aplikacji, nie rozmazuje się i jest trwała. Jestem pozytywnie zaskoczona. Polecam! - Hydroliza13

Szminka (AVON mark. Liquid Lip Matte) dostępna jest w super kolorkach. Utrzymuje się na ustach kilka godzin równomiernie je pokrywając. Dodatkowy atut to świetny zapach. - ninolina90

Aż 88% testerek jest pod ogromnym wrażeniem łatwości i precyzji aplikacji błyszczącej szminki AVON mark. Liquid Lip Shine. Jeszcze więcej dziewczyn – 9 na 10 – powiedziało to samo o matowej szmince AVON mark. Liquid Lip Matte.

9 na 10 Wizażanek oceniło, że błyszcząca szminka w płynie AVON mark. Liquid Lip Shine pokrywa usta kolorem już po jednej aplikacji. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku matowej pomadki, która spełniła pod tym względem oczekiwania aż 86% użytkowniczek.

Większość testerek stwierdziła dodatkowo, że szminki AVON mark. Liquid Lip nie rozmazują się  wciągu dnia i cechuje je wielogodzinna trwałość.

Szminki w płynie AVON mark. Liquid Lip Shine okazały się rewelacyjne. Piękne kolory w sam raz na lato. Łatwa i przyjemna aplikacja, dość dobra trwałość i cudowny połysk czynią je niezbędnym elementem mojej torebki. (…) Dostałam wiele komplementów dotyczących świetnych kolorów oraz pięknego błyszczącego wykończenia. Usta wydają się pełniejsze. Ponad to, Liquid Lip Shine nie wysuszają ust, a nawet można powiedzieć, że lekko je nawilżają. - Anna0726

Szminki w płynie AVON mark. Liquid Lip Matte są jednymi z najtrwalszych szminek, jakich do tej pory używałam - kolor przez kilka godzin utrzymuje się na ustach i nie rozmazuje się. Pigmentacja jest na bardzo wysokim poziomie, wystarcza jedna aplikacja, by usta zostały całe pokryte kolorem. Na duży plus zasługuje łatwość i precyzja aplikacji. - KatarzynaKasia2

materiał powstał z udziałem marki AVON

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje