Kosmetyki Can’t Stop Won’t Stop już w Polsce! Jak wypadły w teście?

Makijaż, , tagi: NYX Professional Makeup
Poprzedni artykuł: Ten krem CC sprawia, że moja zaczerwieniona cera usiana krostkami wygl... Następny artykuł: Kolejne gwiazdy rezygnują z przedłużania rzęs i... decydują się na ich...
„Poszukiwałam takiego zestawu od dawna. Zapewnia totalny mat przez cały dzień i to bez poprawek”. Marka NYX Professional Makeup wprowadziła do Polski wyczekiwaną serię kosmetyków do makijażu Can’t Stop Won’t Stop.

Na polską premierę kosmetyków Can’t Stop Won’t Stop czekałyśmy z niecierpliwością. Marka NYX Professional Makeup obiecuje, że linia obejmuje kryjące i długotrwałe formuły, które są lekkie i nie obciążają skóry.

Co na to Wizażanki? Recenzentki miały możliwość przetestowania matującego podkładu Full Coverage Foundation, występującego w 45 odcieniach, oraz matującego korektora Full Coverage Foundation, który jest dostępny w 24 odcieniach. Produkty są przeznaczone do wszystkich rodzajów cery. Matują, nie wysuszając przy tym skóry. Nadają jej zdrowy, promienny wygląd. 

Seria Can’t Stop Won’t Stop od NYX Professional Makeup – wyniki testu

1. Podkład Full Coverage Foundation

Wyniki testu nie pozostawiają złudzeń – Full Coverage Foundation to prawdziwy hit! Podkład spełnia oczekiwania aż 85% recenzentek.

Zalet nie ma końca. Zdecydowana większość użytkowniczek, bo aż 90%, przyznaje, że podkład łatwo się rozprowadza.

8 na 10 dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk jest lekki i nie obciąża skóry. Tyle samo Wizażanek ocenia produkt jako długotrwały.

Aż 83% recenzentek poleci podkład Full Coverage Foundation swojej przyjaciółce.

8 na 10 użytkowniczek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk. Oprócz tego większość dziewczyn – aż 68% - deklaruje, że testowany produkt zastąpi ich dotychczasowy podkład!

Zarówno podkład, jak i korektor, sprawdziły się idealnie! Wysoki poziom krycia, brak błyszczenia się skóry nawet po kilku godzinach, długotrwały efekt oraz lekka, delikatna konsystencja. Wszystko to sprawia, że wyrzuciłam stary podkład i korektor i rozpoczynam nową jakość make-upu – DorotaKatarzyna.

2. Korektor Full Coverage Concealer

Jak Wizażanki oceniają korektor Full Coverage Concealer? Aż 92% deklaruje, że kosmetyk spełnia ich oczekiwania.

Zdecydowana większość użytkowniczek – aż 93% – uważa, że korektor jest wodoodporny.

8 na 10 dziewczyn poleci kosmetyk swojej przyjaciółce.

Dodatkowo aż 86% Wizażanek przyznaje, że ponownie sięgnie po testowany produkt. Czy recenzentki wymienią swój dotychczasowy korektor na Full Coverage Concealer? 7 na 10 z nich deklaruje, że tak!

Produkty z linii Can't Stop Won't Stop okazały się być naprawdę świetne. Podkład niezwykle dobrze kryje i zapewnia matowe wykończenie skóry, dzięki czemu nawet moja problematyczna strefa „T” nie miała z nim szans przez cały dzień. Formuła jest przy tym bardzo lekka i nie obciąża skóry. Korektor natomiast genialnie sprawdził się podczas konturowania - lekki, naturalny efekt, a przy tym skuteczny kamuflaż wszelakich niedoskonałości – Salwa23.

A ty? Wypróbowałaś już serię Can’t Stop Won’t Stop?

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 73 kobiet w lutym 2019 r.

zdjęcia: mat. prasowe

materiał powstał we współpracy z marką NYX Professional Makeup

Kosmetyki Can’t Stop Won’t Stop od NYX Professional Makeup w KWC:


Nasze propozycje