Poprzedni artykuł: Powiększenie ust w stylu Kylie Jenner – krok po kroku! Następny artykuł: Jak zmieniała się Rihanna?

Wizażanki potwierdzają: Infallible Matte jest niezawodny!

Makijaż, , tagi: makijaż, testowanie, test konsumencki, L'Oréal, L'Oréal Paris
Akcja testowania podkładu Infallible Matte zakończona - pora na podsumowanie! Jak Wizażanki oceniły kosmetyk? Poznaj opinię Wizażanek!

infallible matte

Podkład Infallible Matte od L'Oréal Paris wyznacza nowy standard matu i trwałości. Formuła z perlitem, dodatkowo wzbogacona w polimery minimalizuje nadmiar sebum i daje matowe wykończenie przez 24h**. Lekka konsystencja zapewnia naturalny i świeży wygląd bez efektu maski. Co na to Wizażanki?

Aż 97%* użytkowniczek biorących udział w teście jest zdania, że podkład Infallible Matte od L'Oréal Paris zapewnia długotrwały efekt. Z kolei 95%* testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że Infallible Matte gwarantuje matowy efekt przez cały dzień. Niemal tyle samo dziewczyn uważa, że produkt zapewnił im całodniową kontrolę nad błyszczeniem.

Zdecydowana większość testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że podkład Infallible Matte jest trwały przez 24h. Aż 97%* dziewczyn twierdzi, że produkt zapewnia naturalny wygląd bez efektu maski. Ponadto, 96%* Wizażanek ocenia konsystencję podkładu Infallible Matte jako lekką, a prawie tyle samo twierdzi, że po nałożeniu produktu miało wrażenie, jakby wcale nie było go na skórze.

To nie koniec zalet Infallible Matte od L'Oréal Paris! Według 95%* testerek podkład zapewnia dobry poziom krycia. Większość dziewczyn ocenia też, że Infallible Matte nie wysusza skóry i jest najlepszym podkładem matującym, jakiego używały.

Infallible Matte od L'Oréal Paris wyjątkowo spodobał się naszym użytkowniczkom. Aż 95%* dziewczyn biorących udział w teście deklaruje zadowolenie z efektu, jaki daje produkt. Tyle samo z nich poleciłoby podkład Infallible Matte swojej przyjaciółce.

infallible matte

Delikatna konsystencja, naturalny efekt, kolor idealny dla mojej skóry, efekt zmatowienia przez cały dzieńkelebrindal

Podkład utrzymał się cały dzień bez przypudrowania w strefie T. Wygląda bardzo naturalnie, świetnie się rozprowadza, twarz wygląda zdrowo i promiennie bez tworzenia ''maski''. Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Do tej pory nie miałam podkładu, który tak długo wytrzymał bez przypudrowania. Jestem nim zachwycona.Gabulinkaa

W podkładzie Infallible Matte podoba mi się to, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów mogę spokojnie wykonywać swoje codzienne obowiązki, zarówno te w pracy, jak i poza nią i wiem, że nie muszę martwić się tym, czy moja cera nie świeci się jak księżyc w pełni. Podkład ładnie kryje, maskuje niedoskonałości i przebarwienia i nie tworzy efektu maski. - milka0305

Nowy podkład Infallible Matte bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ lubię gdy kosmetyk jest dobrze kryjący i poradzi sobie z przebarwieniami i niedoskonałościami na mojej skórze.  Przy tym jest długotrwały i daje matowe wykończenie. Na dodatek podkład jest dość lekki i łatwy do nałożenia. Jak dla mnie nic dodać nic ująć, produkt idealny. - paula_092

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 177 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 16.03 – 5.04.2015r.

**Samoocena 100 osób

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje