Poprzedni artykuł: Pocałunek słońca, czyli makijaże z pokazu Chanel Cruise 2017 Następny artykuł: TOP 5: najlepsze pudry matujące z KWC

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły najnowszy podkład Maybelline SuperStay 24H!

Makijaż, , tagi: Maybelline, testowanie, test konsumencki, podkład, Superstay24h, super stay 24h
Zaprosiliśmy wybrane Wizażanki do wyjątkowego testu – jako pierwsze miały okazję wypróbować najnowszy podkład Maybelline SuperStay 24H. Jesteś ciekawa, jak go oceniły? Poznaj opinie naszych użytkowniczek!

Maybelline SuperStay 24H to udoskonalona wersja uwielbianego przez Polki podkładu Affinitone 24h. Rewolucyjna formuła MICRO-FLEX utrwala makijaż przez wiele godzin niezależnie od pogody czy wykonywanych aktywności**.

Dowiedz się więcej o produkcie.

**test instrumentalny w grupie 61 kobiet

Co o podkładzie sądzą Wizażanki?

Aż 90%* dziewczyn deklaruje, że podkład Maybelline SuperStay 24H spełnił ich oczekiwania. Niemal tyle samo testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że podkład zapewnia trwałość makijażu przez cały dzień.

Formuła Micro-flex zawarta w podkładzie Maybelline SuperStay 24H daje poczucie nieskazitelnego makijażu nawet, gdy jesteś przez cały dzień w ruchu – potwierdza to 8 na 10 użytkowniczek biorących udział w teście. Tyle samo dziewczyn deklaruje, że podkład jest odporny na „codzienność” – wysiłek, niespodzianki i aktywny tryb życia.

Aż 91%* użytkowniczek potwierdza, że podkład Maybelline SuperStay 24H nie zmienia koloru ani nie blednie od momentu aplikacji. 82%* testerek zgadza się też ze stwierdzeniem, że podkład nie ściera się w ciągu dnia.

Podkład Maybelline SuperStay 24H podbił serca Wizażanek!

Aż 88%* testerek wierzy, że podkład SuperStay 24H wytrzymałby test składający się z 10 zmian stylizacji o poranku, 3 godzin stresujących spotkań w szkole lub pracy, 45 minut zakupów i wyjścia do 2 różnych lokali jednego dnia.

Zdecydowana większość dziewczyn poleciłaby stosowanie podkładu Maybelline SuperStay 24H swojej przyjaciółce.

Podkład Maybelline SuperStay 24H naprawdę wytrzymuje 24 godziny i dzięki niemu twarz cały czas wygląda świeżo. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w teście i w 100% polecam ten produkt. Ja jestem bardzo zadowolona.Waniliova

Podkład jest idealny do mojej cery. Doskonale się rozprowadza, jest lekki, utrzymuje się cały dzień. Po całym dniu makijaż wygląda świeżo. Polecam w 100%. - pysiak103

Dzięki testowaniu produktu w końcu znalazłam podkład idealny dla mojej cery. Delikatnie kryjący, bez efektu maski i poczucia duszenia się skóry a jednocześnie dotrzymujący kroku mojemu trybowi życia. Mój ideał, na pewno kupię kolejne opakowanie. - lightangel

Sprawdź wszystkie opinie Wizażanek w KWC!

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 173 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 2.05 – 15.05.2016 r.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje