Poprzedni artykuł: Ta Polka podbija internet. Jej charakteryzacje budzą podziw i... Następny artykuł: Makijaż w stylu Marceliny Zawadzkiej? Wiemy, jak go zrobić!

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły puder rozświetlający True Match Highlight od L'Oréal Paris!

Makijaż, , tagi: rozświetlacz, test konsumencki, testowanie, L'Oréal, puder rozświetlający
Wybrane użytkowniczki portalu Wizaz.pl wzięły udział w pre-teście pudrów rozświetlających True Match Highlight od L'Oréal Paris – sprawdźcie, jak je oceniły!

True Match Highlight od L'Oréal Paris to rozświetlacz o konsystencji pudru w kamieniu, który sprawia, że cera staje się naturalnie rozświetlona. Jego wykończenie idealnie wpisuje się w aktualne trendy, związane z efektem jaki daje strobing - czyli maksymalnego rozświetlenia strategicznych miejsc twarzy. Jaka jest opinia Wizażanek?

Puder rozświetlający True Match Highlight spełnił oczekiwania 95%* testerek.

Zdecydowana większość dziewczyn zwróciła uwagę na piękne opakowanie kosmetyku.

8 na 10 użytkowniczek biorących udział w teście jest zdania, że puder rozświetlający True Match Highlight łatwo się rozprowadza i stapia ze skórą, idealnie się do niej dopasowując. Ponadto kosmetyk pozostawia uczucie komfortu na skórze, nie powodując jej wysuszania – potwierdza to aż 98%* użytkowniczek.

94%* dziewczyn jest zdania, że puder rozświetlający True Match Highlighter pozwala uzyskać naturalny efekt świeżej, promiennej i rozświetlonej cery. Nic dziwnego, że aż 9 na 10 testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że to idealny kosmetyk do wykonywania strobingu.

Puder rozświetlający True Match Highlight zachwycił Wizażanki!

9 na 10 użytkowniczek deklaruje, że po zakończeniu testu sięgnęłoby ponownie po puder rozświetlający True Match Highlight od L'Oréal Paris. Aż 94%* dziewczyn poleciłoby też stosowanie tego kosmetyku swoim przyjaciółkom.

Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Na skórze wygląda zupełnie naturalnie. Pięknie rozświetla. Dodaje blasku i uroku każdemu letniemu makijażowi. Nie zauważyłam żadnych negatywów. - SceneQueene

Jestem zachwycona. Przepiękne opakowanie, które robi wrażenie. Puder rozświetlający jest rewelacyjny. Łatwo się aplikuje i piękne rozświetla twarz. Stosuję go każdego dnia. - basiulka1

Rewelacyjny kosmetyk. Naprawdę odświeża twarz, a na dodatek sprawia, że moja cera wygląda na wypoczętą. - magg_dalena

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 189 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 15.08 – 28.08.2016 r.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje