Poprzedni artykuł: Konkurs Manhattan – wyniki Następny artykuł: Nowe podkłady Lirene - IDÉALE AGE COVER

Poznaj wyniki testu produktów Colossal

Makijaż, , tagi: Maybelline, tusz do rzęs, tusz do rzęs, testowanie, test konsumencki, Maybelline Colossal
Akcja testowania produktów Maybelline Colossal dobiegła końca – pora na podsumowanie! Nasze użytkowniczki wypróbowały cztery maskary: Colossal Go Extreme!, Colossal Go Extreme! Leather Black, Colossal Volum' Express 100% Black oraz Colossal Volum' Express w odcieniu Glam Black. Jaka jest opinia Wizażanek? Sprawdź wyniki testu!

modelka maybelline colossal

Maskara Maybelline Colossal Go Extreme!

tusz do rzęs maybelline colossal go extreme

Maskara Maybelline Colossal Go Extreme! to intensywnie czarny tusz do rzęs, który zapewnia efekt ekstremalnego spojrzenia. Jego formuła zawiera dużą ilość kolagenu dla maksymalnie zwiększonej objętości rzęs. Podwójnie wyprofilowana szczoteczka zapewnia podwójny zastrzyk objętości. Jaka jest opinia Wizażanek?

Aż 97%* testerek jest też zdania,  że to idealna maskara na spotkanie z przyjaciółkami. Podwójnie wyprofilowana szczoteczka przypadła do gustu Wizażankom. Niemal wszystkie testerki zgadzają się ze stwierdzeniem, że dzięki niej rzęsy otrzymują podwójny zastrzyk objętości.8 na 10 dziewczyn jest zdania, że maskara Colossal Go Extreme zapewnia ekstremalne spojrzenie.

Ta maskara to absolutny hit w mojej kosmetyczce. Idealnie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Podoba mi się, że nadaje się na każdą okazję, zarówno na co dzień do pracy, jak i na wieczorną imprezę. Nie osypuje się i nie kruszy. Jest łatwa w demakijażu. - sabinka1006

8 na 10 użytkowniczek biorących udział w teście tego produktu zgadza się ze stwierdzeniem, że maskara Colossal Go Extreme! zasługuje na miano legendarnej.  92%* Wizażanek jest zdania, że tusz nie pozostawia grudek na rzęsach.

Najlepsze w niej jest to, że można nałożyć kilka warstw, a i tak nie spowoduje to powstawania grudek. - Gwiazdka89

81%* dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że maskara nadaje ekstremalnej objętości rzęsom. Niemal tyle samo testerek zauważyło ekstremalne pogrubienie rzęs.

Jest idealna do moich rzęs, rozdziela je, pogrubia i wydłuża, nareszcie moje rzęsy są widoczne.marfoleczka

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 110 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 20.02 - 01.03.2015r.

Maskara Maybelline Colossal Go Extreme! Leather Black

tusz do rzęs maybelline colossal go extreme leather black

Maskara Colossal Go Extreme! Leather Black perfekcyjnie zwiększa objętość rzęs. Podwójnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy. Formuła zawiera intensywne, czarne pigmenty – efekt to ekstremalnie pogrubione, wyraziste rzęsy bez grudek w intensywnym kolorze czarnej skóry. Jak wypadły testy naszych użytkowniczek?

Prawie wszystkie testerki są też zdania, że to idealna maskara na imprezę. Aż 98% dziewczyn testujących maskarę Colossal Go Extreme! Leather Black uważa, że tusz zapewnia wyraziste spojrzenie w kolorze czarnej skóry. Niemal tyle samo użytkowniczek uważa, że tusz nie pozostawia grudek na rzęsach.

Ta maskara nadaje oczom oprawę, która dodaje pewności siebie. Sprawia, że czuję się bardziej seksownie, kobieco, jestem świadoma siły przyciągania spojrzeń moim spojrzeniem. To wszystko dzięki temu, że ta maskara doskonale pogrubia rzęsy, nadaje im pokaźną objętość. Bardzo dobra szczoteczka pozwala z kolei je perfekcyjnie wyszczotkować, idealnie rozdzielić. To wszystko cudowną czernią bez żadnych grudek po same kąciki oczu. - fabiene100

9 na 10 testerek oceniających ten produkt zgadzasz się ze stwierdzeniem, że maskara Colossal Go Extreme! Leather Black jest legendarna.

Zdaniem niemal wszystkich dziewczyn tusz nadaje ekstremalnej objętości rzęsom. Z kolei 92%* użytkowniczek zwraca uwagę na fakt, że podwójnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy.

Wygodna szczoteczka, która dokładnie rozprowadza tusz nawet na najmniejszych rzęsach oraz precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu łatwo i szybko można uzyskać pożądany efekt. Bardzo dobrej jakości tusz, który przez cały dzień utrzymuje się na rzęsach i nie osypuje się. - marjories

Urzekła mnie szczoteczka, która nie skleja rzęs, a je wydłuża. Kolor utrzymuje się na długie godziny - ela444444

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 120 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 20.02 - 01.03.2015r.

Maskara Maybelline Colossal Volum' Express 100% Black

tusz do rzęs maybelline colossal volum express 100% black

Maskara Colossal Volum' Express w odsłonie 100% Black gwarantuje maksymalnie czarny kolor rzęs dzięki formule z zawartością ultra-czarnych pigmentów. Unikalna szczoteczka Mega Brush zapewnia precyzyjne rozdzielenie rzęs. Czy przypadła do gustu Wizażankom?

Zdaniem 94%* dziewczyn Colossal 100% Black jest idealną maskarą na randkę. Według 8 na 10 testerek tusz nadaje też intensywnej objętości rzęsom.

Każda rzęsa jest perfekcyjnie umalowana. Oczy są doskonale umalowane przez cały dzień. Tusz w trakcie dnia się nie kruszy i nie rozmazuje. Gorąco polecam wszystkim dziewczynom, które nie chcą martwić się trwałością swojego makijażumagdaga

Zdecydowana większość testerek uważa, że maskara Colossal Volum' Express 100% Black zasługuje na to, by określać ją jako legendarną. 91%* dziewczyn zwraca uwagę na fakt, że dzięki szczoteczce Mega Brush rzęsy są precyzyjnie rozdzielone.

Perfekcyjnie rozdzielone rzęsy i powiększona ich objętość. Podoba mi się pełne blasku i wyrazistości spojrzenie, zmysłowy wygląd spojrzenia i cudownie podkreślony kontur oczu. - Anjaaali

93%* Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że maskara Colossal Volum' Express 100% Black pozwala uzyskać 100% czarne spojrzenie.

Nadaje wyrazistość mojemu spojrzeniu, bardzo łatwa i przyjemna w użyciu.didkaa

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 111 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 20.02 - 01.03.2015r.

Maskara Maybelline Colossal Volum' Express w odcieniu Glam Black

tusz do rzęs maybelline colossal volum express glam black

Maskara Maybelline Colossal Volum' Express w odcieniu Glam Black zapewnia zniewalającą objętość rzęs, dzięki formule nasyconej kolagenem. Wielopoziomowa, opatentowana szczoteczka Mega Brush dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Jaka jest opinia testerek?

Aż 95%* testerek jest zdania, że maskara Colossal Glam Black jest idealna do porannego makijażu.

Bardzo podoba mi się teatralny efekt, jaki nadaje ta maskara. Mocno podkreśla rzęsy, które robią się wyraziste, długie grube. Ta mascara wystarczy mi do całego makijażu oczu. Całkiem dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja. Ma świetną formułę, gęstą, kremową. Nie osypuje się i jest bardzo trwała, odporna na wilgoć, lekki deszcz.beniamilka

Aż 90%* użytkowniczek zgadza się ze stwierdzeniem, że Colossal Glam Black jest legendarną maskarą. Według 8 na 10 testerek tusz nadaje legendarnej objętości rzęsom.

Pomijając wspaniałą objętość, którą uzyskałam dzięki tej maskarze, to dodatkowym atutem jest to, że rewelacyjnie podkręca rzęsy i je unosi.monikaszymul

Prawie wszystkie dziewczyny zgadzają się ze stwierdzeniem, że po użyciu maskary Colossal Glam Black rzęsy są precyzyjnie rozdzielone. Z kolei aż 9 na 10 Wizażanek uważa, że szczoteczka Mega Brush pozwala szybko nałożyć formułę tuszu na rzęsy.

Największym atutem tej maskary jest szczoteczka. Perfekcyjnie wydłuża i rozdziela rzęsy zapewniając bardzo naturalny efekt. Niezbędny kosmetyk do porannego makijażu. - KiLaNeCzKa

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 113 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 20.02 - 01.03.2015r.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje