Poprzedni artykuł: Redakcja poleca! Najmodniejsze cienie do powiek na jesień za połowę ce... Następny artykuł: Pamiętacie jego makijaż do szkoły? To zobaczcie, jak Jakub Król robi s... Advertisement

Poznaj wyniki testu maskary Volume Million Lashes Fatale od L'Oréal Paris!

Makijaż, , tagi: tusz do rzęs, L'Oréal Paris, testowanie, test konsumencki, maskara
Wybrane użytkowniczki otrzymały możliwość wypróbowania i oceny nowej maskary Volume Million Lashes Fatale od L’Oréal Paris. Jesteście ciekawe, jak wypadły testy? Poznajcie opinie Wizażanek!

Maskara Volume Million Lashes Fatale od  L'Oréal Paris widocznie pogrubia rzęsy, nadając im zabójczej objętości przy jednoczesnym zachowaniu idealnego rozdzielenia. Tusz daje najbardziej intensywny efekt objętości z ikonicznej gamy Volume Million Lashes. Sprawia, że spojrzenie staje się wyraziste i wyjątkowo uwodzicielskie. Szczoteczka maskary posiada naprzemiennie rozmieszczone silikonowe włoski, które natychmiastowo pogrubiają każdą rzęsę od nasady aż po końce. Jaka jest opinia Wizażanek?

Maskara Volume Million Lashes Fatale od L'Oréal Paris już na wstępie zaintrygowała nasze testerki – 99% z nich zwróciło uwagę na piękne opakowanie tuszu. 9 na 10 dziewczyn spodobała się też nowa szczoteczka masakry. A dalej było tylko lepiej!

Zdecydowana większość użytkowniczek biorących udział w teście deklaruje, że maskara Volume Million Lashes Fatale spełniła ich oczekiwania. 91%* dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że dozownik maskary Volume Million Lashes Fatale pozwala na aplikację odpowiedniej dozy tuszu bez nadmiaru i grudek.

8 na 10 testerek potwierdza, że maskara nadaje rzęsom zabójczą objętość przy jednoczesnym zachowaniu ich idealnego rozdzielenia. Aż 91%* z nich potwierdza też, że maskara Volume Million Lashes Fatale sprawia, że spojrzenie staje się wyraziste i wyjątkowo uwodzicielskie.

Wizażanki pokochały maskarę Volume Million Lashes Fatale!

8 na 10 użytkowniczek deklaruje, że po zakończeniu testów chętnie ponownie sięgnie po kosmetyk.  92%* kobiet poleciłoby maskarę Volume Million Lashes Fatale swoim przyjaciółkom.

Zdecydowanie mój nowy numer jeden. Wymagam od maskary efektu totalnego wachlarza rzęs, który Milion Lashes Fatale zapewnia wprost idealnie. Bardzo ważny jest dla mnie fakt, że Fatale jako jeden z nielicznych tuszów do rzęs, naprawdę nie osypuje się w ciągu dnia i nie rozmazuje na powiekach. Szczoteczka jest delikatna, jednak od pierwszej chwili tworzy bardzo wyrazisty i seksowny look - Cinamonne

Rewelacyjna maskara. Super rozdziela rzęsy i nie skleja ich. Tusz się nie obsypuje. Zdecydowanie najlepszy tusz jaki miałam do tej pory! - Beffana

Wygodne opakowanie, super szczoteczka, idealna czerń, brak efektu pandy, przy jednoczesnym wydłużeniu i rozdzieleniu nawet cienkich rzęs! Polecam! - Kathinna

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 157 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 28.08 – 17.09.2016 r.

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie producenta.  

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje