Poprzedni artykuł: Sonia Rykiel dla Lancôme. Kosmetyki, które pokocha każda kobieta Następny artykuł: Czy idealny makijaż można stworzyć bez pędzli? Nie wierzycie... Zobacz...

Wystarczą trzy pociągnięcia i makijaż gotowy. Ten pędzel to nasz must-have

Makijaż, , tagi: pędzle do makijażu
Palm Brush to pędzel, który powoli podbija wszystkie social media. Kobiety się nim zachwycają. Ale czy rzeczywiście jest czym?

Firma Artis stworzyła model pędzla, który ma zaoszczędzić czas podczas wykonywania makijażu. Głównym założeniem podczas projektowania go, było wyprodukowanie takiego akcesorium, które wygodnie będzie układało się w dłoni, a jednocześnie spełni swoje wizażowe zadanie.

Estetyka była równie istotna. Palm Brush ma zatem chromowane wykończenie, a także specjalne wgłębienia po bokach, które ułatwiają trzymanie. Chwyt miał być na tyle stabilny, aby przesuwanie pędzla po twarzy odbywało się płynnie. Dlatego właśnie tak ważna była rękojeść.

Palm Brush w akcji

Kluczem do idealnego makijażu, jest wykonywanie Palm Brush okrężnych ruchów. W ten sposób nie pozostawimy sobie smug na twarzy. Pędzel absorbuje również nadmiar podkładu, dzięki czemu unikniemy efektu maski.

Włosie jest na tyle miękkie, że nie wywołuje żadnych podrażnień na cerze. Można nim rozprowadzić zarówno bazę pod makijaż, jak i sam podkład czy korektor. Bardziej wprawieni mogą również spróbować konturowania na mokro.

Niektóre kobiety stosują go również do smarowania ciała balsamem. Producent rekomenduje Palm Brush jako pędzel do nakładania samoopalacza, ale również kremu do opalania.

Artis Palm Brush kosztuje 65 dolarów, czyli około 250 zł.

Pędzle Artis

Firma Artis na pewno kojarzy się większości kobiet jako trendsetter w kwestii tworzenia pędzli. Ich „dzieckiem” są te w owalnym kształcie, przypominające bardziej zaokrągloną szczoteczkę do zębów. W jednym secie znajduje się kilka egzemplarzy o różnym rozmiarze, którymi jesteśmy w stanie wykonać pełny makijaż - zaczynając od podkładu, a kończąc na podkreślaniu brwi.

Rebooting my routine | #PalmBrush #ArtisBrush

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Artis Brush (@artisbrush)

Ich polski odpowiednik znajdziemy w asortymencie Glam Shopu. Są na pewno o wiele tańsze, ale jakością nie ustępują tym z wyższej półki cenowej.

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/Artis Brush

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 05:58

Zobacz także

Nasze propozycje