Poprzedni artykuł: Kultowy podkład z Sephory kupicie w promocji za 20 zł! Następny artykuł: Trik z Tik Toka na powiększenie ust. To rzeczywiście działa!

Idealny manicure w 30 sekund! Wysuszacz do paznokci Sally Hansen Insta Dri Top Coat kup w promocji

Makijaż, , tagi: manicure, top coat
Wysuszacz do paznokci Sally Hansen Insta Dri Top Coat w ekspresowym czasie utrwala manicure i przedłuża jego trwałość. Ten chwalony przez nasze recenzentki kosmetyk kupisz teraz taniej!

Jeśli chcecie mieć idealny manicure na dłużej bez konieczności trwania w bezruchu przez półtorej godziny, czy inwestowania w zestaw do hybryd, zaopatrzcie się w polecany przez nasze recenzentki wysuszacz lakieru  Insta Dri Top Coat. Ten lakier nawierzchniowy nie tylko zdecydowanie przyspiesza wysychanie emalii, ale też dodaje jej kolorowi głębi, wzmacnia jej połysk i przedłuża trwałość.

Wysuszacz lakieru Sally Hansen Insta Dri Top Coat – działanie

Dzięki zawartości substancji utwardzających, filmotwórczych i nadających połysk (między innymi kopolimeru akrylowego) Insta Dri Top Coat przyspiesza wysychanie lakieru oraz wzmacnia jego odporność i blask

Po pomalowaniu paznokci lakierem kolorowym (niekoniecznie marki Sally Hansen) należy odczekać 2 minuty, a następnie nałożyć jedną warstwę wysuszacza do lakieru. Po 30 sekundach manicure powinien być suchy i trwały.

Wysuszacz lakieru Sally Hansen Insta Dri Top Coat – opinie

W bazie Kosmetyk Wszech Czasów wysuszacz lakieru marki Sally Hansen ma 162 recenzje i średnią ocenę 4,4 gwiazdki.  

Bardzo fajny wysuszacz. Świetny dla osób, które nie mają czasu na czekanie aż lakier wyschnie. Dodatkowo przedłuża trwałość lakieru, co w moim przypadku jest bardzo ważne – normalnie nawet najlepsze lakiery wytrzymywały u mnie max 3 dni – pisze dolij.

W mig wysusza lakiery. Po kilku minutach można już normalnie działać. Przedłuża trwałość każdego lakieru. Nawet te gorsze wytrzymują z nim około tygodnia, a potem ciężko je zmyć. Wyrównuje powierzchnię paznokcia i wszelkie nierówności na lakierze. Jest szalenie wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na niemal rok częstego malowania paznokci – zdradza blondine.

Co tu dużo mówić, żadna z nas nie lubi, gdy chwila nieuwagi skutkuje paskudną smugą na świeżej warstwie lakieru. Mi zdarza się to nadzwyczaj często, bo nie jestem typem, który potrafi długo usiedzieć bez ruchu i suszenie paznokci to dla mnie droga przez mękę. Dlatego ten produkt jest dla mnie prawdziwym wybawieniem. Maluję paznokcie jak zwykle, czekam minutę i nakładam cienką warstwę tego małego czerwonego cuda. Mija kolejna minuta i całość wykańczam oliwką i już mogę śmiało zacząć się kręcić i wiercić, a po 5 minutach zupełnie zapominam o tym, że w ogóle malowałam paznokcie. Nadaje się też do stosowania przed snem – dzięki niemu nie budzę się z fakturą pościeli odbitą na paznokciach, co kiedyś działo się notorycznie nawet, gdy kładłam się godziną po malowaniu. (...) Dla mnie jest niezastąpiony. Utrwala nawet najtańsze lakiery i pięknie błyszczy przez kilka dni – chwali Raymarine.

Zobacz także: Jessica Vartoughian robiła manicure gwiazdom i żonom amerykańskich prezydentów. Poznaj jej zaskakujące patenty na idealne paznokcie!

Podczas trwającej do 1 lipca promocji wysuszacza lakierów do paznokci Sally Hansen kupisz w drogeriach Hebe nie za 22,99 zł tylko za 13,79 zł

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 01:23

Nasze propozycje