Poprzedni artykuł: Kochamy takie gadżety! The Vamp Stamp pomoże zrobić perfekcyjną kreskę... Następny artykuł: Czarna dama

Jak zrobić geometryczne ombre na paznokciach?

Ciekawy wzorek na paznokciach, który wykonasz samodzielnie - brzmi niewiarygodnie? A jednak. Zobaczcie, jak to wygląda krok po kroku.

Manicure hybrydowy jest niezwykle praktyczny, ponieważ przede wszystkim długo utrzymuje się na paznokciach. To doskonałe rozwiązanie przy wykonywaniu wzorków. Zazwyczaj są one pracochłonne, więc kiedy już je namalujemy, lub ktoś nam je namaluje, chcemy cieszyć się nimi jak najdłużej. 

Zobaczcie także:  5 błędów, przez które lakier szybko odpryskuje od paznokci

Coraz więcej osób samodzielnie wykonuje manicure hybrydowy w domu. Często wydawać by się mogło, że skoro nie wykazujemy zdolności plastycznych, to stworzenie wzorków na paznokciach jest dla nas nieosiągalne. Nic z tych rzeczy. Najlepiej pokazuje to vlogerka, Milena Makeup. Na jej koncie na YouTube właśnie pojawił się materiał, na którym pokazuje, jak krok po kroku wykonać geometryczne ombre. Wygląda to naprawdę zjawiskowo.

Milena bazuje na kolorze wiśniowym i kremowym, ale każdy może wprowadzać dowolne kombinacje barw. Pokazuje, że podstawą do wykonania takiego wzoru jest posiadanie po prostu precyzyjnego pędzla, dzięki któremu będzie możliwe narysowanie dokładnych kresek. Zabawa barwami, kreska koło kreski, wypełnienie, utrwalenie i gotowe! 

Sprawdźcie tutorial Mileny. My jesteśmy oczarowane. 

 

Jeżeli lubicie eksperymentować z manicure, koniecznie powinnyście się zapoznać z nowościami marki Semilac, bowiem na rynek właśnie trafia 16 nowych lakierów hybrydowych z kolekcji My Story. Nie brakuje tu m.in. stonowanych błękitów, różów czy energetycznych kolorów w orientalnym klimacie. Dzięki tej kolekcji możecie stworzyć manicure prezentowany w materiale video, łącząc np. kolor Ivory Creme i Pink Flamingo. 

Cena jednego lakieru to 29 zł.

Ivory Creme

Pink Flamingo

Zobaczcie także:  Ciekawy sposób na urozmaicenie matowego manicure

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 22:43

Nasze propozycje