Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja PUPA Navy Chic na wiosnę 2014 Następny artykuł: Nowy podkład Pharmaceris - matujący i zwężający pory

Kolekcja YSL Flower Crush na wiosnę 2014

Najnowsza kolekcja makijażowa „Flower Crush” Yves Saint Laurent Beauté autorstwa Llloyda Simmondsa to portret kobiety skąpanej w przepychu drogocennych kwiatów. Bogactwo piwonii, subtelne wyrafinowanie płatków róż i światło promieni słońca, które nadaje blasku zawsze zmysłowej i wyrafinowanej kobiecie YSL – oto inspiracje, które odnajdziemy w wiosennej limitowanej edycji.

Kolekcja stanowi harmonię różów i pasteli, od najbardziej delikatnych, aż po te głębokie i intensywne. Łączy w sobie jasne odcienie naturalne z nasyconymi, kultowymi odcieniami fuksji i czerwieni. Niekwestionowanymi produktami-gwiazdami najnowszego looku będą dwie limitowane palety w kolekcjonerskim etui, obie inspirowane pięknem kwiatów – paleta 5-ciu cieni do oczu PIVOINE CRUSH, której kolory nawiązują do odcieni i tekstury pąków piwonii oraz paleta rozświetlająca do twarzy ROSY BLUSH, której kolorystyka i konsystencja nawiązują do subtelnego piękna płatków róży. Wraz z kolekcją w perfumeriach pojawią się też nowe błyszczyki YSL Beauté – Gloss Volupté.

Kolekcja YSL Flower Crush

Kolekcja YSL Flower Crush na wiosnę 2014:

Paleta do twarzy ROSY BLUSH – 260 zł
Paleta cieni do oczu PIVOINE CRUSH – 250 zł
Mascara Volume Effet Faux Cils – 145 zł 
Kredka do oczu DESSIN DU REGARD WATERPROOF – 90 zł
Lakier do ust VERNIS À LÈVRES – 135 zł
Pomadka ROUGE VOLUPTÉ – 145 zł
Lakier do paznokci LA LAQUE COUTURE – 105 zł
Błyszczyk GLOSS VOLUPTÉ – 130 zł

Kolekcja wiosenna dostępna od lutego w wybranych perfumeriach Sephora i Douglas.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:15

Nasze propozycje