Poprzedni artykuł: Gąbka Beautyblender doczekała się prawdziwej konkurencji? Następny artykuł: 13 rzeczy, których nie zdradzi Ci makijażystka

Zagadka nowej kolekcji Pat McGrath rozwiązana. Jesienią nasze usta mają błyszczeć!

Makijaż,
Nasze przewidywania się potwierdziły. Najnowsza kolekcja słynnej makijażystki Pat McGrath może stać się zalążkiem głośnego trendu. Jesienią moda na soczyste, brokatowe usta stanie się faktem!

Jeszcze w drugiej połowie lipca zastanawiałyśmy się, co kryje się pod niejednoznacznym hasłem #patmcgrathlabs004. Już wtedy wiele z nas przypuszczało, że tym razem makijażystka połączy swoje upodobanie do brokatu z siłą mocno napigmentowanej szminki. Makijaż zza kulis pokazu kolekcji Atelier Versace na jesień-zimę 2016 był doskonałą wskazówką. Wiśniowe usta z połyskującymi drobinkami to jednak tylko jedna z propozycji, jakie oferuje Pat McGrath w swojej najnowszej kolekcji.

To, że Pat McGrath lub złoto, jaskrawe kolory i błysk, nie jest już żadną tajemnicą. Nowa kolekcja nie powinna więc nikogo zaskakiwać, a jednak sprawiła nam w pewnym stopniu niespodziankę. Lust 004, jak sama nazwa na to wskazuje, ma budzić w nas pasję i pożądanie. Jakby tego było mało, nie jest to pojedynczy produkt, a zestaw aż 11 kosmetyków, które można dowolnie ze sobą łączyć. W kolekcji znajdzie się sześć grzesznych odcieni matowych szminek, bezbarwny błyszczyk, złoty pigment i trzy hipnotyzujące odcienie brokatu.

Jak podpowiada Pat McGrath, pomadki można połączyć w celu utworzenia nowych barw bądź za pomocą dwóch kolorów stworzyć efekt ombre. Brokat można z kolei wtopić w pomalowane usta, korzystając przy tym z błyszczyka, który pozwoli uzyskać dokładnie taki sam efekt, jaki widziałyśmy na modelkach z pokazu Atelier Versace. Ciekawostką jest też złoty pigment, który różni się od produktu Gold 001 – można używać go np. do podkreślenia łuku Kupidyna.

Kolekcja Lust 004 wejdzie do sprzedaży 30 sierpnia i nie mamy wątpliwości, że niewiele później pozostanie obiektem pożądania dla tych, którym nie udało się jej zamówić na czas.

Zobacz także:  Rozświetlające kremy BB idealne na lato!

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 12:05

Zobacz także

Nasze propozycje