Poprzedni artykuł: Makijaż w stylu Elizabeth Taylor krok po kroku Następny artykuł: Uroczy świąteczny wzorek na paznokcie - sprawdź jak go zrobić!

5 najlepszych tutoriali, dzięki którym nauczysz się zakrywać trądzik

Makijaż,
Borykasz się z uporczywym trądzikiem i nie potrafisz poradzić sobie z jego skutecznym zakryciem? Oto 5 popularnych tutoriali, dzięki którym zakrywanie trądziku nie będzie już dla Ciebie problemem!

Podstawą walki w trądzikiem są oczywiście odpowiednia pielęgnacja i specjalna dieta, jednak nie zawsze przynoszą one efekty natychmiast. W pewnych sytuacjach nie pozostaje nic innego, jak dokładne zakrycie pozostałych na cerze zmian. A nie jest to najprostsze zadanie. Przebarwienia, nierówna struktura cery i rozległe krostki na całej twarzy to duże wyzwanie, nawet dla najlepszych makijażystów, ale wcale nie jest to niemożliwe.

Podstawą w skutecznym tuszowaniu trądziku są oczywiście dobrze kryjące produkty, ale także odpowiednia technika. Zobaczcie tutoriale, dzięki którym zakrywanie trądziku okaże się o wiele łatwiejsze.

1. Tuszowanie drobnego trądziku -Lisa Eldridge

Znana makijażystka Lisa Eldridge zwraca uwagę na to, by podczas wykonywania makijażu skupić się na tych miejscach na twarzy, gdzie trądzik nie występuje np. na obszarze pod oczami i w jak największym stopniu go podkreślić. Tym sposobem odwrócimy uwagę od problematycznych partii twarzy.

2. Naturalny makijaż ukrywający trądzik - TheMakeupChair

Vlogerka prowadząca kanał "TheMakeupChair" zwraca uwagę na dokładne wklepywanie i delikatne blendowanie produktu, dzięki czemu cały makijaż jest bardziej trwały.

3. Tuszowanie makijażem pojedynczych krostek - Melanie Murphy

Melanie Murphy zaleca zakrywanie pojedynczych krostek cienkim pędzelkiem, a następnie dokładne stemplowanie i blendowanie podkładu.

4. Zakrywanie bardzo rozległych zmian trądzikowych - Cassandra Bankson

Ten tutorial będzie niezwykle pomocny dla tych z Was, które borykają się z rozległym i bardzo widocznym trądzikiem.

5. Idealnie gładka cera, mimo trądziku - My Pale Skin

Pewnie widziałyście już słynne filmy Em Ford, która pokazuje jak cerę pokrytą rozległym trądzikiem zamienia w idealnie gładką. Autorka filmu doskonale pokazuje, że trądzik wcale nie musi być przeszkodą w stworzeniu idealnego makijażu.

Który tutorial uważacie za najbardziej pomocny?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 09:53

Nasze propozycje