Poprzedni artykuł: Macie problem z nakładaniem cienia na załamania powiek? Wykorzystajcie... Następny artykuł: Strobing, contouring - to już było. Teraz internet podbija... Trumping...

Ziołowe paznokcie podbijają Instagram. Efekt jest delikatny i bardzo kobiecy. Kochamy to zdobienie!

Makijaż, , tagi: paznokcie żelowe
Uwielbiamy dostawać kwiaty. Pięknie pachną i ożywiają każde wnętrze. A teraz możemy je mieć cały czas przy sobie. Wszystko dlatego, że trend na zatapianie ich w paznokciach powraca!

Za oknem jeszcze zima, ale my już teraz wprowadzamy wiosnę do naszej redakcji i nie możemy się doczekać pierwszych promieni słońca. A to zdobienie zdecydowanie przypadnie do gustu minimalistkom, które nie przepadają za rzucającym się w oczy manicurem. Jest bardzo naturalne, dlatego też świetnie wpisuje się w rozwijający się trend nagości.

Zobacz także:Zapomnij o kwadratowych paznokciach! Wiosną najmodniejszy kształt to...

Odsłaniamy coraz więcej również na paznokciach, pokazując przezroczystości. Naturalna płytka, która prześwituje będzie pojawiać coraz częściej i jest dość pożądanym akcentem w manicure. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest noszenie żelowych paznokci.

Proces wygląda tak, że na pierwszej i jeszcze mokrej warstwie żelu rozkłada się zasuszone fragmenty kwiatów. Kolor może być dowolny tak samo jak kompozycja. Następnie całość należy utwardzić w lampie i nałożyć jeszcze jedną warstwę żelu, aby paznokieć był gładki. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentują się zasuszone w żelu kwiaty!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 kwietnia 2020, 00:48

Nasze propozycje