Poprzedni artykuł: Maybelline Colossal Go Extreme - bądź ekstremalną wersją siebie! Następny artykuł: Nowa szminka Oriflame z kolekcji The ONE na wiosnę 2014

essie•gel - pierwszy profesjonalny system żelowy LED 2w1

Ten produkt to przyszłość koloru – essie•gel, nowy system żelowy zaprojektowany po to, by szanować naturalne zdrowie paznokcia, dostarczając mu niezbędnych składników odżywczych. Po usunięciu pozostawia on paznokcie w dobrym stanie, a jego nowoczesna formuła zapewnia 14 dni niezwykłego koloru i blasku.
Żelowe lakiery essie

Po dogłębnym zbadaniu oczekiwań klientów wobec pielęgnacji paznokci oraz obaw o formułę żelową, okazało się, że to właśnie lęk przed uszkodzeniami stanowił główną barierę w ciągłym stosowaniu żelu. „Nie podoba mi się to, jak żel działa na moje paznokcie” – te słowa słyszeliśmy wielokrotnie. Dlatego też naszym głównym celem przy pracy nad unikatową formułą essie•gel było stworzenie produktu, który chroniłby paznokcie. Po usunięciu lakieru essie•gel twoje paznokcie dalej są w dobrej kondycji!

Wcześniej po prostu nie wierzyłam w żel” – wyjaśnia założycielka marki i jej dyrektor kreatywna, Essie Weingarten. „Wszyscy wiedzą, że stawiam na naturalne paznokcie! Dlatego przez lata szukałam idealnej formuły, która nie rujnowałaby paznokci i szanowała ich naturalne zdrowie”.

Nic dziwnego, że to właśnie autorytet w dziedzinie kolorów, marka essie, zaprojektował tak niezwykłą paletę żelowych kolorów o charakterystycznym, niepowtarzalnym stylu i poczuciu humoru. 36 kolorów zapewnia czysty, świeży i elegancki efekt, nie niszcząc przy tym paznokci.

Usługa dostępna w salonach od maja 2014 roku. Cena - od 100zł.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 01:15

Zobacz także

Nasze propozycje