Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk nie bez powodu sprzedaje się co 23 sekundy. Miracle blur... Następny artykuł: Kosmetyczne nowości od L'Oréal Paris – poznaj wyniki testu!

Ten produkt pozwala na wykonanie żelowego manicuru szybko i bez niszczenia paznokci!

Koreańska marka stworzyła produkt, który łączy zalety naklejek na paznokcie z trwałością i połyskiem charakterystycznym dla manicuru żelowego. Tempo wykonania i efekt robią wrażenie!

Zrobienie manicure żelowego jeszcze nigdy nie było takie łatwe i szybkie! Zamiast nakładać na paznokcie kilka warstw kosmetyków i utwardzać każdą z nich w lampie UV, wystarczy nakleić na nie naklejkę z wybranym wzorem. Następnie pilnikiem usuwa się tę część naklejki, która wystaje poza naturalną płytkę paznokcia. Na koniec przez 30 sekund utwardza się naklejkę w lampie UV i... żelowy manicure jest gotowy!

Żelowy manicure w naklejkach

Patrząc na paznokcie po stylizacji z pomocą produktów marki Ohora, trudno uwierzyć, że nie jest to manicure żelowy. Naklejki koreańskiej marki zapewniają wszystko to, do czego przyzwyczaił na manicure żelowy - intensywny połysk, w charakterystyczny sposób pogrubioną płytkę i satysfakcjonującą trwałość (2-3 tygodnie). Aplikacja naklejek jest łatwa i szybka, a ich usunięcie - jak zapewnia producent - nie jest tak szkodliwe dla paznokci, jak usuwanie tradycyjnego żelu.

Zobacz także: Manicure hybrydowy zniszczył ci paznokcie? Ten niedrogi zabieg przywróci im piękny wygląd!

Na razie niestety możemy tylko pomarzyć o żelowych naklejkach, bo marka Ohora nie sprzedaje swoich produktów poza granicami Korei Południowej. Szkoda, prawda?

Jeżeli jednak jesteście fankami szybkiego i trwałego manicure, który łatwo wykonać w domu, ale z drugiej strony nie chcecie zamawiać naklejek spoza granic Polski, to polecamy wam sięgnięcie po lakiery hybrydowe 3w1 np. NeoNail, które w jednej buteleczce łączą bazę, kolor i top. Możecie też wybrać lakier 5w1 od Semilac, który dodatkowo utwardza płytkę i pozwala na przedłużenie jego długości. 

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:48

Nasze propozycje