Poprzedni artykuł: "Ideał", "nie kruszy się nawet po 12h" - ten drogeryjny tusz do rzęs m... Następny artykuł: Wystarczy jeden kosmetyk, żeby wykonać ten modny i powiększający usta...

Z takiego prezentu ucieszy się każda nastolatka... Oto najlepsze zestawy do hybryd

Zestawy hybrydowe w atrakcyjnych cenach to świetny prezent na święta dla każdej młodej kobiety. Które warto kupić?

Zestawy do robienia hybryd to jeden z tych prezentów, które można spokojnie kupić w ciemno. Bo kto teraz nie nosi manicure hybrydowego? :) Wykonując go w domu można całkiem sporo zaoszczędzić. Dlatego nadchodzące Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia to świetny czas, aby sprezentować komuś właśnie takie pudełko paznokciowych rozmaitości

Zestaw do manicure hybrydowego na prezent

Robienie manicure hybrydowego w domu to całkiem prosta sprawa nawet dla mało doświadczonej w tym temacie kobiety. Wystarczy mieć do tego odpowiednie narzędzia. Obecnie niemal wszystkie marki sprzedające lakiery hybrydowe mają w ofercie również zestawy. Znajdują się w nich podstawowe produkty, które pomogą nam w zrobieniu pierwszych, samodzielnych hybryd.

Czym kierować się podczas zakupu zestawu do robienia manicure hybrydowego? Pamiętaj, że kupienie lakieru nie załatwia sprawy tak, jak w przypadku tradycyjnego manicure'u. Tutaj potrzebne są odpowiednie akcesoria. Są to między innymi specjalne preparaty (aceton, odtłuszczacz), waciki bezpyłowe, lampa... Nie obejdzie się również bez bazy oraz topu. Dlatego, zamiast kompletować akcesoria samodzielnie, lepiej zdać się wiedzę na producenta i wybrać gotowy zestaw :).

W naszej galerii znajdziecie przykładowe zestawy hybrydowe do domowego użytku. Warto regularnie zaglądać na strony internetowe wybranych przez nas marek, ponieważ bardzo często ceny są obniżane w ramach różnego rodzaju akcji promocyjnych (w tym przypadku mikołajkowych i świątecznych).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 06:10

Zobacz także

Nasze propozycje