Poprzedni artykuł: Tego bronzera chyba lepiej unikać. Zobaczcie, o jaki produkt chodzi Następny artykuł: Żegnaj smokey eye! W 2018 roku malujemy oczy zupełnie inaczej!

Ten makijażowy trend niezmiennie powraca zimą. Domyślacie się, o co chodzi?

Nie każdy szaleje w karnawale, ale jeżeli już się zdecyduje na szałową imprezę, to nie lubi pozostawać w ciemnym kącie. Zobaczcie, który trend warto wcielić w życie, aby zrobić niebywałe wrażenie.

Jeżeli przed wami bal albo choćby spotkanie ze znajomymi w klubie, olśnijcie wszystkich złotem! I wcale nie mamy na myśli biżuterii. Złoto na powiekach i ustach to gorący trend, który w najbliższych tygodniach nie pozwoli Wam na bycie niezauważonymi. Jeżeli na dodatek jesteście po urlopie w ciepłych krajach albo po przedsylwestrowej dawce opalenizny w solarium, ten kolor doskonale to podkreśli. 

Jeżeli chodzi o makijaż oczu, to można go stosować na całą powiekę, albo tylko na fragmenty, np. stosując złoty eyeliner. Bardzo dobrze wygląda w kącikach oczu. Odważne osoby czasem decydują się na jego aplikację także na... rzęsy! Podobnie rzecz się ma z makijażem ust. Możemy go nakładać na całość, lub np. jedynie na środek warg. 

W każdej z kombinacji warto jednak znać umiar, aby efekt nie był karykaturalny. 

Zobaczcie naszą galerię inspiracji z Pinteresta.

Polecamy także:  Puder ukryty w róży? To najpiękniejszy kosmetyk tej wiosny

Foto: iStock

Oto eyelinery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:02

Zobacz także

Nasze propozycje