Poprzedni artykuł: Ten trik cię zaskoczy - wiemy, jak wykonać perfekcyjne smokey eye... b... Następny artykuł: Ten makijaż... leczy z kompleksów :)

Koniec z matowymi ustami! Teraz mają błyszczeć, ale...

Makijaż, , tagi: błyszczyk do ust
W latach 90. i wczesnych milenijnych ten kosmetyk był jednym z najbardziej pożądanych przez kobiety. Błyszczyk cieszył się naprawdę sporą popularnością, a teraz wypiera obciążające usta maty.

Ten kosmetyk jest jednym ze znaków rozpoznawczych Christiny Aguilery. Kiedyś jej usta wręcz ociekały błyszczykiem, teraz jednak wokalistka stawia na mniej nachalny efekt. Podobnie zresztą robi Jennifer Aniston. Wśród polskich gwiazd, zdecydowaną miłośniczką błyszczyków jest Doda. Naprawdę bardzo rzadko zdarza się, aby na jej ustach pojawiał się inny kolor niż połyskujący beż lub zupełnie przezroczysta wersja błyszczyku.
Zobacz: Jaki jest ukochany kosmetyk Dody?

I właśnie ta ostatnia propozycja będzie w nadchodzącym sezonie najbardziej pożądana. Era połyskującej tafli na ustach dopiero się zaczyna, a my już zwariowałyśmy na jej punkcie. W asortymencie marek kosmetycznych zaczęło się pojawiać naprawdę wiele różnych błyszczyków, co cieszy nas jeszcze bardziej. 

Teraz ta przezroczysta tafla na ustach jest najbardziej hot elementem w makijażu. Jej największą zaletą jest fakt, że najlepiej wygląda w połączeniu z mocnym makijażem oka. Dramatyczne spojrzenie stworzysz chociażby za pomocą cieni do powiek w kolorze mardi gras. Ten fioletowo-neonowy akcent podkreśli pięknie jasną tęczówkę i stworzy piękną oprawę. Dla minimalistek mamy coś o wiele mniej pracochłonnego. Koniecznie złap za kolorowy tusz do rzęs i stwórz wiosenny look!

W naszej galerii możecie zobaczyć, które marki oferują naprawdę dobre błyszczyki.

Zdjęcia: East News; ZAK BRIAN/SIPA/EAST NEWS; Ons.pl

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:02

Zobacz także

Nasze propozycje