Poprzedni artykuł: Top 5 z KWC: odżywki do paznokci Następny artykuł: Brwi "peel off"? Makijażowa propozycja z Korei

Zobaczcie makijaż twarzy wykonany za pomocą błyszczyków Kylie Jenner

Makijaż, , tagi: kylie jenner, modny makijaż
Tutoriale makijażowe podbijają Instagram, podobnie jak błyszczyki Kylie Jenner. Jedna z vlogerek połączyła te dwie rzeczy i za pomocą kosmetyków celebrytki wykonała makijaż. Zobaczcie efekty.

O kosmetykach Kylie Jenner szeroko mówi się od dawna, jednak niekoniecznie zawsze z dobrej strony. Najpierw było głośno o tym, że pędzelki w błyszczykach są felerne, więc wycofano tę partię. Potem jedna z blogerek porównała ich skład z tańszymi produktami i okazało się, że różnice są niewielkie. Celebrytka jednak nadal utrzymuje, że jej kosmetyki są ekskluzywne i trwałe.

Właściwości tych produktów postanowiła wykorzystać jedna z blogerek- nikita_dragun, która z ich pomocą wykonała makijaż brwi, oczu, ust oraz podkreśliła nimi policzki

Użyła do tego 3 błyszczyków: True Brown, K Kourt K i Koko K. Najpierw za pomocą pędzelka pomalowała brwi, potem kolejnym kolorem pokryła usta, a także delikatnie roztarła go na policzkach, aby nadać im delikatnych rumieńców.

Za pomocą trzeciego koloru błyszczyku wykonała z kolei kreski na powiekach, które łudząco przypominały te wykonane za pomocą kolorowego eyelinera. Biorąc pod uwagę, że kosmetyki Kylie mają być wodoodporne, to wygląda to na bardzo trwały makijaż, do którego nie potrzeba wielu produktów, co przydaje się szczególnie na wyjazdach.

Zobaczcie, jak vlogerka urodowa wykonuje makijaż z wykorzystaniem błyszczyków Kylie Jenner:

Zobaczcie także:  Bob Budowniczy, czyli co mężczyzna może osiągnąć dzięki konturowaniu?

Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:20

Zobacz także

Nasze propozycje