Poprzedni artykuł: Te gwiazdy malują się SAME! Na wielkie wyjścia, a nawet na... własny ś... Następny artykuł: Tak wiosennego makijażu jeszcze nie było. Wypróbuj nowy trend - "terra...

Nowy trend: skóra muśnięta słońcem. Tej wiosny rumienimy się na... żółto!

Ten makijaż na pierwszy rzut oka zaskakuje, ale warto dać mu szansę - jest idealny na wiosnę i lato!

Wiosna sprzyja makijażowym eksperymentom - po wielkim powrocie żółtego makijażu oczu, słoneczny kolor zaczyna też gościć na... naszych policzkach. To nie żart - żółty róż do policzków to jeden z najgorętszych trendów, który ma szansę opromienić tegoroczne wakacje. Być może brzmi kontrowersyjnie, ale naszym zdaniem warto dać mu szansę.

Żółć zamiast różu?

Żółty róż to tak naprawdę cień do powiek w słonecznym kolorze nakładany na kości policzkowe - umiejętnie zblendowany pięknie podkreśla rysy twarzy. Wyjątkowo dobrze wygląda na cerach z naturalnie żółtymi tonami oraz ciemniejszych karnacjach, w interesujący sposób podkreśla też piegi. W mediach społecznościowych kobiety chętnie łączą go z żółtym makijażem oczu, jednak nie jest to konieczne.

Chociaż tego typu makijaż wygląda szczególnie efektownie podczas sesji zdjęciowych, coraz więcej dziewczyn decyduje się nosić go w delikatniejszej wersji na co dzień - świetnie pasuje do letniego klimatu i przyciąga spojrzenia. Pamiętajmy też, że żółty żółtemu nierówny - warto poeksperymentować z różnymi odcieniami, by znaleźć wariant najlepiej pasujący do naszego typu urody.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie przykłady makijażów z żółtym różem - być może któryś was zainspiruje!

Zobacz też: Makijaż inspirowany zapałką lub... plastrem szynki? Kreatywność tego wizażysty nie zna granic!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Jeśli nie macie ochoty na żółć, polecamy wysoko oceniane "tradycyjne" róże z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:34

Zobacz także

Nasze propozycje