Poprzedni artykuł: Nigdy nie zgadniesz, dlaczego powinnaś na powieki nakładać wazelinę Następny artykuł: Matowe szminki w Lidlu za 7 zł! Spieszcie się, bo niedługo znikną z pó...

Max Factor wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet. Teraz niedopasowany podkład możemy... zwrócić!

Makijaż, , tagi: max factor, Rossmann, podkład
DOPASUJ ALBO ZWRÓĆ to nowa promocja w Rossmannie! Jeżeli kupimy podkład marki Max Factor i okaże się on nietrafiony, to otrzymamy zwrot pieniędzy. Poznajcie szczegóły akcji.

Często mamy problem z doborem odpowiedniego koloru podkładu. Wiele kobiet narzeka, że np. złe oświetlenie w drogerii spowodowało, że zdecydowały się na odcień, który dopiero przy świetle dziennym okazał się nieodpowiedni. Zazwyczaj w takich sytuacjach pozostawało nam oddanie podkładu znajomej lub odstawienie kosmetyku na dno szafki. Jednak marka Max Factor wyszła naprzeciw wszystkim kobietom, które mają problem z wyborem odpowiedniego odcienia.

Promocja Max Factor w Rossmannie - dopasuj albo zwróć

Od 9 do 19 lutego w drogeriach Rossmann będzie trwała akcja DOPASUJ ALBO ZWRÓĆ. W tym okresie Max Factor zachęca do dopasowania do własnych potrzeb i zakupu podkładów marki według wskazówek, które można znaleźć w punktach sprzedaży i stronie internetowej. Jeżeli jednak mimo wszystko okaże się, że nie trafiłyśmy z wyborem, to podkład możemy... ZWRÓCIĆ i odzyskać pieniądze.

Promocją zostały objęte zarówno kultowe produkty marki, jak Lasting Performance czy Facefinity, jak również nowości, np. Healthy Skin Harmony.

Więcej informacji na stronie www.dopasujalbozwroc.pl

Jak dobrać odpowiedni podkład do naszej cery?

Kolor skóry zmienia się w zależności od pory roku. Dobrze jest mieć dwa kolory podkładu: jeden pasujący do twojej skóry wtedy, gdy jest ona jaśniejsza oraz drugi, kiedy się opalisz. W razie potrzeby kolory te można ze sobą mieszać. Wraz z opalenizną nie zmienia się tonacja naszej skóry, zmienia się jedynie jej odcień - jaśniejszy lub ciemniejszy - radzi Eryka Sokólska, makijażystka marki Max Factor w Polsce.

Krok 1. Określ, czy tonacja twojej skóry jest chłodna czy ciepła
- W tonacji chłodnej przeważa różowy pigment, a w ciepłej żółty.
- Tonację najłatwiej określić w świetle dziennym - należy przyłożyć do twarzy białą kartkę papieru. Jeżeli tonacja skóry jest ciepła, to cera będzie się wydawała złota czy też żółta w porównaniu z papierem. Jeżeli z kolei tonacja skóry jest chłodna, twarz będzie sprawiała wrażenie różowej lub niebieskiej.

Krok 2. Dopasuj odcień

- Osoby ze skórą w ciepłej tonacji powinny szukać podkładów w odcieniach żółci i złotych brązów, np. Sand, Golden. Z kolei osoby ze skórą o chłodnej tonacji powinny wybierać beże z domieszką różu, np. Light Ivory czy Beige.

- Dobrze dobrany odcień powinien idealnie stapiać się ze skórą i sprawiać wrażenie niewidzialnego. Najlepiej to sprawdzić poprzez nałożenie pasków trzech odcieni na niepomalowaną cerę (od najjaśniejszego do najciemniejszego) od żuchwy po szyję. Wtedy wybieramy ten podkład, który jest najlepiej dopasowany do koloru skóry na szyi.

Krok 3. Wybierz formułę i działanie

Cera tłusta lub mieszana często ma niedoskonałości i szybko się przetłuszcza, dlatego warto sięgnąć po podkład matujący o długotrwałej formule, np. Lasting Performance lub Facefinity All Day Flawless.

podkład Max Factor

Cera sucha i normalna chętnie przyjmie podkład, który zapewni jej dodatkowe nawilżenie i odrobinę rozświetlenia. W tym sprawdzi się podkład Healthy Skin Harmony lub Miracle Match.

podkład Max Factor

Poprawki makijażu w ciągu dnia ułatwią podkłady w kompakcie. Za pomocą jednego ruchu gąbeczką np. podkładu Facefinity Compact szybko zmatowimy skórę. Z kolei kremowy Miracle Touch pozwoli na szybkie odświeżenie makijażu.

podkład Max Factor

Skorzystacie z tej rewolucyjnej promocji? Naszym zdaniem to najlepsza okazja ostatnich miesięcy. Pamiętajcie, promocja rusza już w piątek 9 lutego! 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 02:07

Zobacz także

Nasze propozycje