Poprzedni artykuł: Makijaż ust zrobiony... papierem toaletowym! Zobaczcie, jaki jest ślic... Następny artykuł: TEST redakcji: pomadka zmieniająca kolor od Bell. W opakowaniu jest ni...

Ten chłopak został "ukarany" makijażem. Teraz śmieje się z niego cały świat

Makijaż, , tagi: manicure, sztuczne rzęsy
Tak to jest, kiedy chłopak coś obiecuje swojej dziewczynie, a potem nie dotrzymuje słowa:) Natalie w ramach zemsty wykonała swojemu ukochanemu makijaż, kiedy ten spał i... nie zachowała tego dla siebie;)

Natalie Weaver z Anglii liczyła na to, że w sobotnią noc chłopak nareszcie znajdzie dla niej czas i razem spędzą ten wieczór. Niestety, Stephen wolał w noc z piątku na sobotę zabalować najpierw ze swoimi kolegami.
Jak można się domyślać, do domu wrócił nad ranem i zasnął. Obudził się dopiero popołudniu, ale nie w głowie mu była kolejna impreza. Para poszła więc jedynie na krótki spacer i wczesnym wieczorem chłopak znowu zasnął.

Polecamy:  Test redakcji: tęczowy rozświetlacz - czy można go używać na co dzień?

Jego dziewczyna miała tego dość. Nudziło jej się, ale szybko znalazła sobie "rozrywkę", a jednocześnie sposób na zemstę na chłopaku.
Kiedy ten w najlepsze odpoczywał, wykonała mu pełny makijaż! Musiał to być bardzo mocny sen, ponieważ bez jego wiedzy, dziewczyna zdołała nałożyć mu podkład, cienie do powiek, pomadkę, rozświetlacz, a nawet sztuczne rzęsy. To jednak nie wszystko. Jego dłonie zaczęły zdobić... tipsy!

Polecamy:  Ombre na rzęsach - idealny makijaż na wiosnę, który jest bardzo prosty w wykonaniu

Nic dziwnego, że po przebudzeniu, Stephen nie mógł siebie poznać. Natalie próbowała mu nawet wmówić, że to właśnie w takim stanie wrócił z imprezy. Ten nie był na nią zły, obydwoje zaczęli się śmiać z tej "zemsty". Sam makijaż to jednak nie wszystko. Dziewczyna podzieliła się efektami swojej pracy także w sieci na swoich Snapchacie.

W naszej galerii znajdziecie cały makijaż Stephena. Jak wam się podoba?;)

Polecamy:  Baza pod makijaż - rodzaje, sposób użycia

Oto kosmetyki, które mogą się przydać do stworzenia podobnego makijażu:)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 07:10

Nasze propozycje