Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły tusz mark. Big&Daring! Następny artykuł: Rihanna pokazała, jak się maluje na co dzień. Ten śliczny makijaż odtw...

Wieniawa, Woźniak-Starak, Arciuch... Polskie gwiazdy, które pokazały się bez makijażu

5 maja przypada Dzień bez Makijażu. Z tej okazji podsumowujemy: które polskie gwiazdy odważyły się pokazać "prawdziwą twarz" w ostatnich miesiącach?

Środek wiosny to idealny moment, żeby choć na chwilę zrezygnować z make upu. Chcemy pokazać światu naturalne piegi, a słońce przygrzewa już na tyle mocno, że od podkładu ważniejszy staje się krem z filtrem (jeśli nie chcecie z niego rezygnować, zobaczcie nasz wybór fluidów z SPF!). Jednak gwiazdy ulegają "modzie na naturalność" przez cały rok, nagradzając swoich fanów fotkami bez kosmetycznych ulepszeń.

Zobacz także: Christina Aguilera zrezygnowała z mocnego make upu. Jest nie do poznania!

Z okazji Dnia bez Makijażu, odnaleźliśmy dla was najciekawsze zdjęcia polskich celebrytek bez podkładu, szminki i tuszu. Podobne zestawienie przygotowaliśmy już w zeszłym roku, tym razem jednak prezentujemy najświeższe zdjęcia, opublikowane w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wiele z nich pochodzi z wakacyjnych wyjazdów, kiedy plaża wymusza rezygnację z kosmetyków kolorowych. Wszystkie - pokazują naturalne piękno gwiazd, które przełamują stereotyp, że bez makijażu można pokazać się tylko w domowych pieleszach.

Zachęcamy was do przyłączenia się do eksperymentu! Na zachętę, przejrzyjcie naturalne zdjęcia polskich gwiazd bez makijażu w naszej galerii.

Zobacz także: Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepianych włosów i... wygląda pięknie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:02

Zobacz także

Nasze propozycje