Poprzedni artykuł: Skittles manicure - paznokcie inspirowane... słodyczami Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza zaskakujący trik makijażowy. Do powi...

Ta kobieta nosiła hybrydę przez ponad trzy miesiące! Jak teraz wyglądają jej paznokcie?

Makijaż, , tagi: manicure hybrydowy
Tak wyglądają paznokcie po 100 dniach od nałożenia lakieru. Trzeba przyznać, że widok jest lekko przerażający.

Standardowy czas noszenia hybrydy na paznokciach to zazwyczaj 2-3 tygodnie. Zaleca się, aby po tym czasie odświeżyć manicure i zdjąć stary lakier oraz bazę. Wydłużenie tego czasu może spowodować zapowietrzenie i odpryśniecie lakieru, przebarwienia na płytce oraz nieestetyczny odrost. Pewnej youtuberce nie były straszne przeciwwskazania, bo dla filmu zdecydowała się pozostawić manicure hybrydowy na swoich paznokciach przez ponad trzy miesiące.

Ekstremalny odrost na paznokciach

Youtuberka Isabella Demarko udała się do salonu, gdzie profesjonalna stylistka wykonała jej manicure hybrydowy. Wybrała neutralny kolor lakiery i zdobienie typu frencz, aby później odrost nie był od razu widoczny. Tak jej paznokcie wyglądały na początku.

Źródło: YouTube

Po miesiącu youtuberka gotowa była zdjąć stary lakier, ponieważ jej odrost stawał się naprawdę duży. Zamiast tego postanowiła zamalować czystą płytkę, wraz z częścią pokrytą hybrydą, klasycznym lakierem w kolorze różowym. W ten sposób przetrwała kolejne dwa miesiące. 

Źródło: YouTube

Gdy minęły trzy miesiące kobieta postanowiła zmyć klasyczny lakier. Okazało się, że hybryda pozostała w nienaruszonym stanie, ale odrost był już niemal dłuższy, niż paznokieć, na którym zrobiona została hybryda. Tak wyglądał jej studniowy odrost na paznokciach:

Źródło: YouTube

W końcu autorka eksperymentu udała się do salonu na zdjęcie starej hybrydy. Na szczęście stan jej paznokci nie pogorszył się, a kobieta nie żałuje, że podjęła się wyzwania, bo dzięki niemu zapuściła swoje paznokcie do wymarzonej długości. 

Zobacz także: Ta kobieta nie obcinała paznokci u nóg... przez rok!

Źródło zdjęcia głównego: YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 00:43

Nasze propozycje