Poprzedni artykuł: Jaki makijaż do granatowej sukienki? Propozycje na look dzienny i wiec... Następny artykuł: Lakiery hybrydowe bez lampy w Rossmannie – noworoczna nowość na półkac...

Żółty eyeliner Lovely - nadchodzi nowy hit kosmetyczny?

Makijaż, , tagi: lovely, eyeliner w pisaku
Po kultowym żółtym tuszu do rzęs Pump Up przyszedł czas na eyeliner z tej samej serii. Czy będzie tak samo doskonały i czy warto go kupić?

Każda wielbicielka makijażu zna kultowy żółty tusz do rzęs od Lovely. Jego silikonowa i lekko wygięta szczoteczka zapewnia dotarcie do każdej najmniejszej rzęsy, a mocno czarna formuła tuszu utrzymuje się bez zarzutu przez cały dzień podkreślając i podkręcając rzęsy. Żółta maskara jest także w doskonałej cenie - kosztuje nie więcej niż 15 zł. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet nie wyobraża sobie bez niej codziennego makijażu.

Żółty eyeliner z Lovely - Pump Up Deep Black

W ostatnim czasie na rynek wyszły dwie nowe udoskonalone formuły kultowej maskary. Pierwsza, Pump Up Volume Black, czyli żółta maskara z czarną końcówką ma zapewniać większą grubość i kruczoczarny efekt na rzęsach. Druga maskara - Pump Up o niebieskiej końcówce to ten sam efekt, który zapewnia klasyczna wersja,  czyli uniesienie i wydłużenie, ale w odważniejszym niebieskim kolorze. 

To jednak nie wszystko bo teraz producent zdecydował się na poszerzenie serii Pump Up nie o nowy tusz do rzęs, ale o eyeliner! Nowość Lovely - eyeliner Pump Up, podobnie jak tusz, zamknięty jest w charakterystycznym żółtym opakowaniu. To formuła w pisaku i choć ciężko w to uwierzyć, to pierwszy tego typu eyeliner w szafie producenta. Dotychczas Lovely stawiało na formułę z cienkim pędzelkiem w kałamarzu, a kosmetyk o nazwie Eye Liner cieszył się sporą popularnością.

żółty eyeliner lovely

Źródło: materiały prasowe

Nowy żółty eyeliner w pisaku od Lovely, podobnie jak doskonałe tusze i eyelinery w kałamarzu, zapowiada się naprawdę obiecująco. Z precyzyjną końcówką z pewnością bez kłopotu narysujemy zarówno cienką linię tuż przy rzęsach, jak i efektowną jaskółkę, a mocno czarny kolor zapewni pożądany efekt już przy pierwszym pociągnięciu.

Za ten żółty eyeliner zapłacimy teraz w Rossmannie 17,99 zł. 

Zdecydujecie się go przetestować? 

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 18:33

Nasze propozycje