Poprzedni artykuł: Kerry Cole zdradza swój ulubiony trik w makijażu Następny artykuł: Wiemy, jaki jest najmodniejszy lakier do paznokci tego sezonu! Widział...

Nie trzeba drogich gadżetów, by namalować idealną kreskę! Ten "przyrząd" każda z nas ma w domu :)

Takiego sposobu malowania kreski na powiece jeszcze nie widziałyśmy!

Wcale nie potrzebujemy Vamp Stampa ani innych, zagranicznych gadżetów. Blogerka RubiiT pokazała, jak stworzyć idealne "kocie oko" przy pomocy... pęsety. Najzwyklejszej, płaskiej pęsety, której wiele z nas używa do regulacji brwi!
Sprawdź: Domowy sposób na piękne rzęsy

Pęseta do malowania kreski - krok po kroku

Potrzebujemy dwóch rzeczy: pęsety (koniecznie z płaską końcówką) i eyelinera. RubiiT użyła kosmetyku w markerze, ale podejrzewamy, że równie dobrze sprawdzi się płynny eyeliner. Na początek dokładnie zamalowujemy boczny fragment pęsety eyelinerem. Następnie zaciskamy gadżet i ostrożnie przykładamy końcówkę do brzegu powieki tak, by nałożony wcześniej eyeliner odbił się na skórze.

W ten sposób na powiece powstanie kontur, który wystarczy wypełnić eyelinerem i delikatnie "wyciągnąć" kreskę wzdłuż krawędzi powieki w kierunku wewnętrznego kącika. Być może w pierwszej chwili brzmi to skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest bardzo proste - zobaczcie nagranie blogerki:

Prawda, że pomysłowe? Namalowana w ten sposób kreska może być bardzo "ostra" i wyciągnięta - stworzenie dwóch identycznych "bez wspomagania" wymaga sporej wprawy. Z pęsetą zajmie nam to chwilę i nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli więc zaliczacie się do grona kobiet, którym po nocach śni się Vamp Stamp, na początek zajrzyjcie do swoich kosmetyczek i wypróbujcie ten trik :)

Co sądzicie o tym sposobie na kreskę? Wypróbujecie?

Zobacz też: Spektakularne rzęsy przez 6 tygodni? Wypróbuj te... kaszmirowe!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecamy wysoko oceniane eyelinery z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:12

Zobacz także

Nasze propozycje