Poprzedni artykuł: Koniec konturowania, czas na strobing! Sprawdź, dlaczego stał się hite... Następny artykuł: 7 szminek w odcieniach nude - idealnych dla każdej kobiety!

Jak skutecznie zakryć rozległy trądzik?

Autorka bloga My Pale Skin – Em Ford pokazuje, jak w kilka minut, przy użyciu odpowiednich produktów zakryć rozległy trądzik. Sprawdźcie koniecznie!

Internet zawrzał, gdy popularna blogerka Em Ford umieściła video prezentujące reakcje ludzi na filmy, w których pokazuje się bez makijażu, z cerą trądzikową. Zobaczcie film #youlookdisgusting, który na YouTubie obejrzało już prawie 14 milionów osób.

Film został stworzony, żeby podsumować niepochlebne komentarze, które blogerka zaczęła otrzymywać, gdy pokazała swoją twarz pokrytą rozległym trądzikiem. Prezentujemy Wam jeden z tutoriali, który stał się przedmiotem ożywionych dyskusji internautów. Em Ford pokazuje w nim, jak skutecznie zakryć mocno widoczny trądzik i osiągnąć efekt cery bez skazy, gdy tego potrzebujemy. Używając właściwych kosmetyków Em uzyskuje piękną cerę, która w przypadku nasilonych problemów ze skórą wydaje się często nieosiągalna.

Zobaczcie również: 3 nieinwazyjne sposoby na trądzik

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:54

Zobacz także

Nasze propozycje