Poprzedni artykuł: Najlepsze matujące podkłady na lato - z nimi twój makijaż będzie ideal... Następny artykuł: Kultowe kosmetyki do makijażu przecenione o 40 procent! Wybrałyśmy pra...

Kelnerka nie dostała napiwku, bo... miała brzydki makijaż

Kiedy pierwszy raz usłyszałyśmy o tej historii trudno było nam uwierzyć, że ludzi potrafią być aż tak niemili. I to tylko z powodu makijażu...

Dyskryminacja z powodu makijażu? Makijażystka-samouk na Instagramie znana jako "Winged and Contoured" doświadczyła tego problemu na własnej skórze. Dziewczyna na co dzień zajmuje się makijażem, ale pracuje także jako kelnerka w restauracji. Pewnego dnia miała wątpliwą przyjemność obsługiwać parę wyjątkowo nieprzyjemnych nastolatków. Początkowo nie chcieli zapłacić za swoje zamówienie, bo rachunek końcowy wydał im się zbyt wysoki, a kiedy po długiej dyskusji nareszcie zapłacili zamiast zostawić kelnerce napiwek przygotowali dla niej niemiłą wiadomość na temat makijażu, który miała na sobie...

Dyskryminowanie z powodu makijażu 

Para nastolatków jak widać nie mogła wyjść z restauracji bez pozostawienia niemiłej wiadomości dla kelnerki. Nie zostawili napiwku, a na paragonie napisali niepotrzebną i złośliwą wiadomość, która miała sugerować, że makijaż kelnerki był nieudany. 

Konturowanie polega na blendowaniu - napisali goście na rachunku. 

Choć wiadomość na paragonie nie była miła, makijażystka nie wzięła jej do siebie i zareagowała w perfekcyjny sposób. Na swoim Instgramie opublikowała zdjęcie paragonu z podpisem:

Kiedy ludzie starają się cię wyśmiać z powodu makijażu... Jak to dobrze wiedzieć, że mój makijaż był dziś idealny - napisała prześmiewczo kelnerka i makijażystka. 

Cieszmy się, że nieprzyjemne zachowanie nastolatków nie obniżyło pewności siebie makijażystki. Warto brać z niej przykład, kiedy inni starają się kwestionować wasze makijażowe umiejętności. ;)

Zobacz także: Przez brudną szczoteczkę do makijażu wylądowała w szpitalu - mogła stracić nawet wzrok!

Chcesz testować kosmetyki za darmo? Dołącz do naszego Klubu Recenzentki! Czekamy także na twoje looki w "Lookach Wizażanek"!

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje