Poprzedni artykuł: Paznokcie akrylowe krok po kroku. Czy są lepsze niż żele? Następny artykuł: Lekki podkład od twarzy - najlepsze dla cery suchej, mieszanej i tłust...

Jaki kolor szminki najbardziej pasuje do twojego znaku zodiaku?

Makijaż, , tagi: makijaż ust, znak zodiaku
Raki to niepoprawni romantycy, Barany bywają wybuchowe, a Skorpiony to urodzeni wojownicy. Na podstawie cech każdego ze znaków zodiaku w łatwy sposób można dopasować idealny dla niego kolor szminki. Sprawdź, jaki pasuje do ciebie.

Znak zodiaku wskazuje na jego wyjątkowe cechy i upodobania. Ma na to wpływ układ planet, jaki miał miejsce w momencie urodzenia każdego z nas. Zaś wielbicielki makijażu wiedzą, że nic tak nie odzwierciedla osobowości, jak wybór odcienia produktu do ust. W końcu nie bez powodu jedni nie boją się odważnych kolorów jak koral czy fuksja, inni zaś zawsze wybierają klasyczne szminki w odcieniu nude czy delikatnym różu.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku i jaki kolor ust dobrany na jego podstawie będzie dla ciebie idealny? Znajdź swój znak w naszej galerii i przekonaj się jaka szminka najbardziej do ciebie pasuje.

Zobacz także:  Jak znak zodiaku wpływa na powodzenie w miłości?

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 10:36

Nasze propozycje