Poprzedni artykuł: Tak wygląda zdobienie, które wysmukla palce dłoni. Jest minimalistyczn... Następny artykuł: „Kosmetyki z tej linii są świetne!” Użytkowniczki Wizaż.pl przetestowa...

To wcale nie koniec promocji na makijaż w Rossmannie. Wybrane kosmetyki nadal są o 40% tańsze

Wybrane pudry, podkłady, korektory i tusze do rzęs nadal kupimy w niższych cenach. Zobacz, co jest przecenione i ile zaoszczędzisz.

Akcja na makijaż w Rossmannie trwała przez ostatnie dwa tygodnie. Wszystkie kosmetyki przecenione były od 40 do nawet 70%. Choć mechanizm promocji uległ zmianie, nadal cieszyła się ona bardzo dużą popularnością. W ślad za Rossmannem poszły także inne drogerie, które proponowały wiele produktów w dużo niższych cenach. Nie bez powodu mówi się, że promocja w Rossmannie zawsze oznacza święto makijażu.

Zobacz także: Doskonały podkład do cery mieszanej, który kupisz w Rossmannie

Promocje na kosmetyki w Rossmannie - październik 2019 

Promocja zakończyła się z końcem września. Drogeria jednak nie poprzestaje na tym i w najnowszej gazetce, która obowiązuje od 1 do 15 października przecenia wiele kosmetyków do makijażu twarzy. Są to najbardziej lubiane produkty wielu marek i prawdopodobnie te, które podczas akcji sprzedawały się najlepiej. Rossmann wychodzi tym samym naprzeciw wszystkim zapominalskim, bądź tym, którzy nie mieli ochoty przepychać się wśród tłumu zainteresowanych promocją przy makijażowych szafach. 

Promocje na wybrane produkty do makijażu obowiązują jedynie stacjonarnie. Zobacz w naszej galerii, co i ile taniej kupisz w Rossmann! 

Drogeria zapewnia, że początek października to także czas atrakcyjnych rabatów na wiele marek pielęgnacyjnych. W trakcie 'Festiwalu promocji' przez dwa tygodnie kupimy kosmetyki AA w promocji 2+2, maski Selfie Project 2+1, produkty do włosów Botanicals 1+1, Nivea 2+1 oraz wiele innych. 

Źródło zdjęcia głównego: IStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2019, 01:27

Nasze propozycje