Poprzedni artykuł: Dzięki temu gadżetowi nigdy więcej nie zaliczysz wpadki makijażowej Następny artykuł: O tym podkładzie marzy każda Polka. Ale czy rzeczywiście jest dobry? S...

W Biedronce pojawi się kolekcja lakierów hybrydowych! Każdy z nich kosztuje jedyne 10 zł

Lakier hybrydowy za niecałe 10 złotych? Takiej rewelacji możecie szukać w sklepach Biedronka. Trzeba się jednak śpieszyć, bo zainteresowanie jest naprawdę imponujące.

Na pewno wielokrotnie zadałyście sobie pytanie, gdzie stacjonarnie kupić niedrogi lakier hybrydowy. Niestety nadal jest to kategoria produktów dostępnych głównie w sprzedaży internetowej. W drogeriach kupić możemy przykładowo lakiery Eveline czy Chiodo, ale nadal jest to wybór znikomy. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wyszła właśnie Biedronka. W dyskoncie od 1 do 7 marca kupimy lakiery hybrydowe marki LaQell w bardzo niskiej cenie - 9,99 złotych.

Lakiery hybrydowe w Biedronce

Lakiery LaQell, które pojawiły się właśnie w Biedronce będą dostępne w sześciu odcieniach - białym, czarnym, nude, różowym oraz dwóch wersjach czerwieni. W ofercie znajdziemy również bazę oraz top. Pojemność lakieru jest dość mała (5 ml), ale do użytku domowego większa zazwyczaj jest niepotrzebna.

Zobaczcie także:  Jak samodzielnie zdjąć hybrydę? Radzi ekspert

Lakiery hybrydowe LaQell

O polskiej marce LaQell na ten moment nie wiadomo zbyt wiele. Dopiero zadebiutowała na rynku, podobnie jak jej sklep internetowy i kanały w mediach społecznościowych. Obecnie lakiery możemy kupić w Biedronce w promocyjnej cenie 9,99 zł, a na stronie internetowej marki cena jest odrobinę wyższa, bo wynosi 14,99 zł.

Popularyzacja marki poprzez sprzedaż w dyskoncie wydaje się być genialnym posunięciem marketingowym - o LaQell błyskawicznie zrobiło się głośno, a niska cena z pewnością wygeneruje imponującą sprzedaż. Zamierzacie wypróbować te lakiery?

Lakiery hybrydowe poniżej 20 złotych, które warto wypróbować to m.in:

1. Lakier hybrydowy hiHybrid - 19,99 zł

2. Lakier hybrydowy Eveline Cosmetics -18,99 zł

3. Lakier hybrydowy Chiodo - około 17 zł

Zobacz także: Przez te błędy o wiele trudniej zdjąć hybrydę, a popełnia je większość z nas

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:14

Zobacz także

Nasze propozycje