Poprzedni artykuł: Ta kobieta nosiła hybrydę przez ponad trzy miesiące! Jak teraz wygląda... Następny artykuł: Nie umiecie zrobić makijażu na Halloween? Postawcie na czarną szminkę...

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza zaskakujący trik makijażowy. Do powiększania ust używa...

Gwiazda zdradziła swój genialnie prosty trik na podkreślenie ust oraz dodanie świeżości i młodzieńczego blasku całej twarzy.

Małgorzata Rozenek-Majdan często dostaje zapytania od swoich fanek, które chcą dowiedzieć się jak wykonuje ona swój codzienny makijaż oraz jakich kosmetyków używa. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na ich prośby i pokazała jak wygląda jej make-up, gdy maluje się sama.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan znowu obcięła włosy

Jak wygląda codzienny makijaż Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Mimo, że Małgosia Rozenek-Majdan często wcale się nie maluje, posiada ona całkiem pokaźną kolekcję luksusowych kosmetyków do makijażu. Wśród nich krem CC od Channel, puder Sisley i bronzer Laura Mercier. Małgosia nigdy nie wychodzi z domu bez ochrony przeciwsłonecznej, w tym celu używa właśnie kremu CC z filtem SPF 50. Następnie utrwala go pudrem i podkreśla kości policzkowe bronzerem. Nie wyobraża sobie także, aby nie podkreślić brwi kredką.

Źródło: Instagram

Trik z różem Małgorzaty Rozenek-Majdan

Okazuje się, że róż do policzków jest sekretem doskonałego i promiennego wyglądu. Małgorzata Rozenek-Majdan używa mineralnego różu od Mac Cosmetics w kolorze New Romance i przyznaje, że jest mu wierna od wielu lat.

Źródło: Instagram

Trik na pełne usta Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda nie nakłada różu w standardowy sposób. Najpierw aplikuje go na policzki, a następnie na... czubek nosa i łuk kupidyna. Z reguły te miejsca podkreśla się rozświetlaczem, ale z delikatnym różem do policzków wygląda to równie pięknie. To dlatego, że różowy kolor z odrobiną złota dodaje świeżości i sprawia, że cała twarz wygląda na zdrową i wypoczętą. Dodatkowo róż nad ustami optycznie je powiększa.

My z pewnością wypróbujemy ten genialny w swojej prostocie trik z różem, który stosuje Małgosia. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:30

Nasze propozycje