Poprzedni artykuł: Nie róż, nie fiolet i nie żadne pastele - latem króluje na paznokciach... Następny artykuł: Dzięki temu trikowi za grosze szminka pozostanie na ustach przez wieee...

Pamiętacie sylwestrowy makijaż z 'PnŚ'? Teraz hitem internetu jest wersja na lato

Kolejny makijaż w programie "Pytanie na Śniadanie ", kolejny hit internetu. Naprawdę zasłużył na aż taką krytykę?

Wszystko wskazuje na to, że program "Pytanie na Śniadanie" nie ma szczęścia do makijaży. Pierwszy raz hitem internetu był zielony makijaż zaprezentowany na antenie TVP 2, później głośny makijaż na Sylwetra, który parodiowały nawet gwiazdy na czele z Ewą Farną, a teraz przyszła pora na kolejną wpadkę. Program śniadaniowy ponownie postanowił zaprezentować kolorowy makijaż na lato inspirowany dziewczyną surfera.

Zdjęcie: Screen Pytanie na Śniadanie

Nam look dziewczyny surfera kojarzyłby się z minimalną ilością makijażu w neutralnych kolorach, ale wizażysta Jacek Włodarski zdecydował się na wersję pełną koloru na czele z niebieskimi powiekami. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

PNŚ, znowu to robicie. Najpierw makijaż sylwestrowy, a teraz to? Jakoś nie widzę, aby młode dziewczyny chodziły z takim makijażem po ulicy... - czytamy wśród komentarzy.
Co za koszmar!! Jakby tak dziewczyna surfera na plażę wyskoczyła to chyba wszyscy surferzy by uciekli! - krytykowała inna użytkowniczka.

Makijaż na lato z programu "Pytanie na Śniadanie"

Warto zaznaczyć, że wybór niebieskiego cienia na ten sezon absolutnie nie był błędem - niebieski to jeden z najmodniejszych kolorów na powiece tego lata, który często na czerwonym dywanie noszą gwiazdy. Wątpliwość budzi jednak wykonanie makijażu - cień nie był dobrze roztarty, na powiece modelki widać prześwity, a całość dodatkowo psuły nienaturalne sztuczne rzęsy oraz jaskrawy odcień pomadki. Taki look może i byłby wskazany na letnią imprezę, ale raczej nie na plażę.

Niebieski cień do powiek jest jednym z najbardziej problematycznych kolorów w makijażu oczu, bo na rynku kosmetycznym trudno znaleźć dobrej jakości cienie, które nie pozostawiają prześwitów i są dobrze napigmentowane. To właśnie przez to łatwo zrobić sobie na oku krzywdę, bo makijaż oczu mimo starań może wyglądać na niedopracowany i nieelegancki. Aby nadać makijażowi intensywność, zamiast cienia prasowanego warto wybrać cień w kremie lub pigment, który nałożymy na mokro lub na bazę podbijającą kolor. Naszym zdaniem idealny makijaż w odcieniach morza zaprezentowała ostatnio blogerka Chloe Morello. Gdyby taki pojawił się w programie "Pytanie na Śniadanie" internauci z pewnością nie mieliby żadnych zastrzeżeń. :)

Zobacz także: Strobing czy striping? Tak wygląda najmodniejszy make-up tego lata

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 09:26

Zobacz także

Nasze propozycje