Poprzedni artykuł: Wybieramy najpiękniejsze paznokcie tygodnia z Instagrama [plebiscyt] Następny artykuł: Aneta Zając zaliczyła makijażową wpadkę. Byłoby pięknie, gdyby nie te...

Nie tylko na paznokciach i powiekach - teraz neon nosimy także na ustach!

Makijaż,
,
, tagi: pomadka, neon, neonowe usta
Jeśli wcześniej nie polubiłaś się z neonami, to teraz jest idealny moment na to, aby to zmienić! Zaszalej z makijażem ust!

Neon na dobre zagościł na naszych powiekach i paznokciach. Jednak soczyste kolory są pożądane teraz także na ustach. Świetne do wyjściowych makijaży na imprezę na plaży lub w letnim klubie, idealnie wpiszą się w wakacyjny klimat.

Zobacz także: Neonowe makijaże na festiwal [zdjęcia]

Neonowe usta - jakie kolory wybrać?

Neon ma być nie tylko rzucający się w oczy, ale także twarzowy. Najlepsza będzie pomadka w kolorze intensywnego różu lub soczystej pomarańczy, ale mocny fiolet także jest tu dozwolony. Podkreślone usta doskonale zgrają się z neutralnym makijażem reszty twarzy. Ważne jest tylko, by dokładnie przykryć niedoskonałości i zaczerwienienia oraz podkreślić brwi. Powiek tak naprawdę możemy nie malować, bo i tak cała uwaga skupi się na ustach.

Neon - pomadki do ust

Wraz ze wzrostem popularności neonów, zwiększa się także dostęp do kosmetyków w tych kolorach. Kilka dni temu Fenty Beauty wypuściło specjalną kolekcję neonowych pomadek – znajdziemy tam nawet odcień w typie poolside blue, o którym pisałyśmy, że króluje już na powiekach.

Zobacz także: Wystarczy jeden kosmetyk, żeby wykonać ten modny i powiększający usta makijaż

Naszą uwagę przyciągnął także kolor w stylu grapesoda – to świetlisty odcień fioletu, lekko złamany różem. Pomadki Poutsicle Juicy Satin Lipstick, Fenty Beauty mają satynowe wykończenie i są dostępne w Sephorze.

Zobacz inne neonowe pomadki do ust:

Nie wiesz, jaki look stworzyć z neonowymi ustami? Zajrzyj do naszej galerii i zainspiruj się!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2019, 23:09

Nasze propozycje